Wpis z mikrobloga

@Popek123:

-pakiet office

-pakiet od Bing: pogoda, wiadomości itd ( po samym haśle bing Ci znajdzie aplikacje). Teraz w sumie to się chyba nazywa MSN Pogoda, a nie bing pogoda po przejęciu nazwy. Dasz rade znaleźć, a w razie czego wołaj.

-Office lens

-Onedrive

-Flipboard (nie wiem czy jest dostępny w Polsce)

i jak masz Lumie 730 to ściągnij Lumia Selfie :-)
@Popek123: 2048 - gra robiła swego czasu furorę, chyba nie muszę się rozpisywać.

AccuWeather - jak dla mne bardzo dobra apka pogodowa, ma przeźroczysty kafel.

Adobe Photoshop Express - świetna aplikacja do poprawy zdjęć, ma też kilka całkiem sensownych filtrów.

Allegro - wiadomo, jedna z nalepiej fuknkcjonalnych apek w WP - imo.

Angry Birds Epis - ptaki w formie pseudo RPG! Świetna gra, sporo czasu spędziłem przy niej.

AudioRec - jak
@glosnik: wiesz co, ciężko powiedzieć bo jeszcze nie miałem możliwości się pobawic - mogę jedynie powiedzieć, ze ekran jest mega tajny wyraźny i jasny. Aparat z przodu daje rade, a obsługa dual SIM cudowna
@glosnik: Nie chce mi się tu elaboratów pisać, także wypunktuje plusy i minusy:

+ ekran (wyraźny, mocne kolory, dobra widoczność w słońcu)

+ dual sim (nie ma żadnych problemów w obsłudze wszystko działa tak jak powinno. Do każdej karty sim są oddzielne ustawienie jeśli chodzi o przekierowania połączeń itd.)

+ bateria (trzyma mi dłużej niż w L920)

+ aparat z przodu (5MP robi swoje, w porównaniu do 1.2...)

+ wymienne obudowy
@Popek123: Dzięki za odpowiedź :) a jeśli chodzi o różnice między 730 i 735 to właśnie z założenia miały się różnić tylko obsługą dual sim/LTE i ładowania bezprzewodowego, i co ciekawe 735 miała kosztować więcej, jednak w Polsce taniej można kupić właśnie 735. To miłego użytkowania życzę i żadnych problemów z telefonem :P