Wpis z mikrobloga

Mireczki zawsze tak zachwycały się Kinomaniakiem: najlepszy program o filmach, kultowy, klasyka itp. Przyznam, że do tej pory nie miałem okazji zapoznać się z żadnym odcinkiem, ale dziś taka okazja nastała. Odpalam poniższy film... i klapa, totalne rozczarowanie:

-do 1:50 ani słowa o filmie (a pierwsze fragmenty trailera pojawiają się dopiero w 1:30)

-potem następuje opis fabuły, który trwa całe 23 sekundy.

-teraz czas na półminutowe ujęcie z samego filmu, znów brak komentarza.

-Okej, znów o filmie. 20 sekund. :|

-3:18 - dobra, chyba w końcu się czegoś dowiem. Dupa, bo na 40 sekund mówienia połowa to powtórzenie informacji z poprzedniego fragmentu

-4:18 - podsumowanie (i dla pewności po raz trzeci powtórzenie o ciężkim klimacie). SERIO?! Streszczenie WSZYSTKICH informacji, jakich dowiedziałem się do tej pory na temat filmu: "Mroczny klimat, jedna scena odstaje, Brad Pitt pasuje, sierżant z ekipą jadą na tyły wroga i dostają nowicjusza za zabitego członka załogi". NIC WIĘCEJ.

Okej, ale film trwa 5,5 minuty. Co zatem wypełnia pozostały czas? Ujęcia z tego, co zobaczymy w następnym odcinku. :|

Krótko mówiąc: beznadzieja. :| Obejrzałem sobie parę ujęć (które w zasadzie wcześniej widziałem już w trailerach) i nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Nagrania "recenzenta" same w sobie też są fatalnej jakości - obraz jest zawsze prześwietlony albo niedoświetlony, aż oczy bolą. Gdzie ta kultowość? Co wy w tym widzicie?! Na YT oglądam filmy robione przez dzieciaków i całkowitych amatorów, które są znacznie lepsze.

#kinomaniak #kinomaniaktv #wtf #gorzkiezale
rss - Mireczki zawsze tak zachwycały się Kinomaniakiem: najlepszy program o filmach, ...
  • 4
@ElCidX: ale ocena też tu kuleje. Nie dostałem praktycznie żadnych informacji o filmie, a w zasadzie najważniejszą rzeczą w pięciominutowym klipie jest wypowiedzenie słów "siedem i pół na dziesięć". Dzięki, już na twitterze mamy bardziej rozbudowane oceny. Może kiedyś było lepiej, może trafiłem na jakiś fatalny odcinek, ale naprawdę jestem rozczarowany.