Wpis z mikrobloga

Zdziwiłem mocno żula.

Stał sobie żul typu parkingowego i wskazywał wolne miejsce do zaparkowania. Skorzystałem z jego usług, a że akurat 2 zł miałem pod ręką to stwierdziłem, że niech żul parkingowy też ma coś od życia. Wysiadam, daje mu monetę i mówię 'tylko nie kupuj za to nic do jedzenia, masz się za to napić'. Żul najpierw rzucił podejrzliwe spojrzenie, ale po chwili uśmiechnął się serdecznie pokazując wszystkie ubytki swojej klawiatury i rzucił z nieukrywanym entuzjazmem 'nie ma sprawy kierowniku'.

#truestory #coolstory #heheszki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aidzpanwuj: Nie daję jużżulom kasy. Raz dałem jednemu. Poleciał od razu do sklepu. Myślę kupi sobie jabola czy piwko jakieś, brakowało mu paru gorszy. Za chwilę patrze a ten sobie chleb kupił. Nosz k...
  • Odpowiedz
@aidzpanwuj: No k---a gratuluje tym co płacą żulom parkingowym najgorszej formie żebraków. Potem jest obowiązek im płacenia bo jak nie to się poczują urażeni i uszkodzą ci auto.

I nie dosyć, że wymusił niemalże na tobie haracz to się jeszcze cieszysz. Moje gratulacje.
  • Odpowiedz
@Tibiasz: tak, sterroryzował mnie normalnie. Uszkodzili Ci kiedyś auto? bo ja kilkanaście razy nie dałem i o dziwo nic się nie stało. Wolę żulów parkingowych od rumuńskich żebraków. Ci chociaż udają, że spełniają jakiś dobry uczynek.
  • Odpowiedz
@aidzpanwuj: Ja w Katowicach kiedyś też korzystałem z usług parkingowego żula, który chciał na hehe piwko szefie, miałem tylko 5zł z drobnych, ale stwierdziłem że to i tak mniej niż malowanie drzwi jak mi złośliwie porysuje jak mu nic nie dam. Jakże się miło zdziwiłem gdy po godzinie wróciłem do auta, a żul przyniósł mi 3,60 reszty i serdecznie podziękował.
  • Odpowiedz
@aidzpanwuj: To ja ostatnio wyrzucałem śmieci. No i jako, że mamy taki zamykany kosz, to z kluczykiem chodzę. No i widzę gościa, który klnie na jakieś rowerki dla dzieci.

- P--------e... K---a! No ja p------ę! (i tak dalej)

No to ja idę dalej, widzę, że chce się dostać do śmietnika, to
  • Odpowiedz