Wpis z mikrobloga

Mirki stało sie!!! przygode z #android zacząłem od pierwszego nexusa i jego 2.1 Eclair. Skonczyłem na kitkacie 4.4.2. Miałem każdego flagowca androidowego ostatnich 2 lat (SGS 3, HTC One, LG G3 i inne). Dziś pohandlowałem i z G3 zrobiła mi sie #nokia #lumia #1520. Jest to mój pierwszy telefon z #windowsphone i stwierdzam co następuje:


Żegnam #bojowkaandroid witam #bojowkawindowsphone
  • 15
@jam_nick: to fakt, mam note 2 i lumia 610 albo 620. Do pracy jak dziś biorę note bo mam w #!$%@? zabijaczy czasu na nim (glupich, niepotrzebnych gier i apek) a na codzień wolę lumia. W #!$%@? szybka i przyjazna ale mało apke na nią, przypomina mi ona tel z symbianem co ma być to jest , lecz idzie już do mnie galaxy tab 4 wiec chyba notek pójdzie dla syna
@whitewolfik: kombinuje dokładnie tak samo jak Ty. Jest jeszcze oppo find 7, xiaomi mi 4 .

Ale nigdzie nie znalazłem informacji jak z plynnoscia tych urządzeń jak się nagra mnóstwo apek i używa wielu naraz. W sgs3 andek nie daje rady.
@whitewolfik: Ja ostatnio zamieniłem wysłużonego iPhone 5 na nowiutką Xperię Z3 Compact - jak na razie po kilku tygodniach - no regrets :) Android śmiga aż miło, bez crashów od których uciekłem kilka lat temu na iOS.

Telefon postanowiłem wymienić, bo jak wiadomo jak w iP umrze bateria (a w moim to był istny zombie), to ciężko o dobry zamiennik. Stwierdziłem, że zamiast kombinować lepiej sprzedać go póki ceny używek jeszcze