Wpis z mikrobloga

mirki ale kisnę z jednej dziewczyny na roku. ma ok 160cm, wazy GRUBO ponad stówe (jakieś 130 kilo żywego tłuszczu) i w-------a non stop chipsy, cukierki, batony etc. ostatnio wchodzę sobie na fb, a ta polubiła "NIE MUSISZ BYĆ CHUDA, BY BYĆ PIĘKNA" xddd czekam aż dołączy do wielorybów wciągających na dupsko legginsy tak, że robią się z tego silnie prześwitujące rajstopy

#studbaza #oswiadczeniezdupy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@92Gruszka: haha stary ja akurat mam normalną wage, a morda gdzieś tam krąży :D poza tym nie zrozumialeś chyba wypowiedzi- nie wyśmiewam grubych ludzi, wyśmiewam tych, którzy są opaśli tylko i wyłącznie na własne życzenie i nie walczą z tym, a to różnica
  • Odpowiedz
@eMJot: ok, jaka jest- przemądrzała i opryskliwa (mówię tu o jej stosunku do wielu osób, nie konkretnie do mnie), gdyby była w porządku, wierz mi lub nie- nie śmiałabym się z niej, (kwestia szacunku) ale ona niestety swym zachowaniem na szacunek nie zasługuje
  • Odpowiedz
@k-exo: tzn. po części. nie będę kłamał, że wygląd się nie liczy ;p ale im człowiek starszy tym bardziej docenia wnętrze. poza tym, znam podobne osoby, wiem jak jest. pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@k-exo: Może ma gdzieś swój wygląd i zdrowie. Jej sprawa.

A nazwa strony ("Nie musisz być chuda, by być piękna") jest prawdziwa, niektórzy mężczyźni mają obsesję na punkcie otyłych kobiet, w niektórych kulturach jest to nawet pewien kanon piękna.

Mi najbardziej jest do śmiechu, kiedy czytam takie wypociny, "hurr nie starają się durr schudnąć". Mogę się założyć, że tobie, plusującym i popierającym twoją opinię też można wiele zarzucić. Zamiast biegać,
  • Odpowiedz
@Przetok: Śmiać się z żartów o grubasach lubię - tak samo jak śmieszą mnie dobre żarty o prawie każdej grupie ludzi, jaka istnieje. Jednak wpisy typu "o, gruby człowiek, ale śmieszne" są dla mnie, w najlepszym razie, dziecinne. Nie wiem, może to ja jestem dziwny, ale takie zachowania przypominają mi wczesną szkołę podstawową.
  • Odpowiedz
@Kampala: ja na to patrze troche inaczej. Np. kiedy ludzie robia sobie krzywde na deskorolkach itd to mnie smieszy, a "kolezanka" z roku @k-exo robi sobie krzywde w nieco mniej widowiskowy sposob, ale dalej jest to smieszne(bo robi to na wlasne zyczenie).
  • Odpowiedz