Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Pobierz Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...
źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg
  • 249
@Nilus: Mało tego... ultra cienkie lapki gamingowe też dają radę uciągnać wszystko co jest na rynku :) (fakt cena jest zajebista ale za to jaka mobilność 2-4kg zamiast TV (20kg+) i konsole (5kg?)
@kmicolo: http://www.wykop.pl/wpis/9731870/#comment-27118074 - karta na samym dole już ma takie osiągi (uwaga w Full HD!) tak ze skoczy jeszcze o kolejne 5-10fps przy 980p


Plus:

ak ale nie wiesz ze grafika w PC "umie wiecej" bo masz AA X16, MSAA i wiee innych smaczków ? W PCtowych grafikach masz obsługę fizyki takiej jakie nie ma Konsola - one są okrojone z tego! Nie siedze az tak w PC (bo mam laptopa
@NaxZST: Uuuu, zabrakło dzieciaczkowi argumentu? :D

Bidulek :D

Czyli nie ma legalnych filmow AAA?

Yep, pisi master rejs na kradzionym sofcie i sprzęcie wygląda na kradzionych grach lepiej, niż ps4 za tysionc pińcet. No nie mogę :D :D
@NaxZST: o, i jeszcze oskarża mnie o złodziejstwo. Słodki gimbus :D :D

Nie mierz innych swoją miarą, cebulaku :D

Ja nawet muzę mam legalnie kupioną. Ale ja zarabiam, a nie siedzę na garnuszku u mamuni :D
@kmicolo: windows nie ma nic do tego kolego... juz nie czepiaj sie piracenia bo sam piracisz. Dlaczego masz ból dupy do Mnie ze robie to samo co Ty ? :P (pokaz Mi swój dysk :) - daleko nie trzeba szukac bo wystarczy samo mp3)

Masz płytki wszystkich kawłków ?
@podpora_demaga: Uwiez Mi ze znalazł bym cos nielegalnego na twoim dysku :) jak nie mp3 to inne rzeczy... nie wieze w to ze jestes 100% czysty... wiec.... Dlaczego masz ból dupy do Mnie ze robie to samo co Ty ?
@podpora_demaga: Uwiez Mi ze znalazł bym cos nielegalnego na twoim dysku :) jak nie mp3 to inne rzeczy... nie wieze w to ze jestes 100% czysty... wiec.... Dlaczego masz ból dupy do Mnie ze robie to samo co Ty ?


@NaxZST: On nie jest w 100% czysty, ty w 100% brudny. Widzisz roznice?
@kmicolo: To chyba troszke na kompach sie nie znasz xD 5-6k omg

Oczywiscie mozesz miec takiego kompa :P dlaczego nie ... ale po co Ci 200fps w grach i dyskiem SSD ktory odczyt moze siegać az 700mb/s ? gdzie Twoja konsola ma moze 30mb/s