Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza reporterka społeczna wróciła do pracy po pierwszym (i mamy nadzieję, że ostatnim) jesiennym przeziębieniu i już czuje się znacznie lepiej.

Wczoraj zrobiła dla Was materiał o warunkach, jakie zwierzęta mają w polskich ogrodach Zoologicznych.

Dziś pracuje nad materiałem o ojcu, który odebrał poród na drodze ekspresowej S8.

Poza tym - w dzisiejszych #faktytvn - przedstawimy szczegóły wczorajszej akcji policyjnych pirotechników w Chorzowie.

Będzie też o politykach, którzy obiecują prawie wszystko i prawie wszystkim...

Do zobaczenia o 19:00 :) Niedzielne Fakty poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz.

#zapowiedzi #chorzow #s8
FaktyTVN - Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza repor...

źródło: comment_Vf4lbD1RtYnHynjluEVM7gSB1sOf1HMb.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: W materiale oczywiście nie obeszło się bez jedynej zadymy z ostatnich lat... Nie wiadomo kto zakopał materiały, ale wy oczywiście wiecie, że to kibice. Naprawdę szkoda mi was oraz ludzi którzy was oglądają
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: opracowaniem ich w stronniczej formie, faworyzujaca jeden słuszny światopogląd i jedyna słuszna partie, opatrzone prześmiewczym materiałem w stosunku do opozycji. Cała wasza ramówka jest zrobiona pod faworyzowanie Platformy Obywatelskiej. Wolność mediów wolnością mediów ale to co wy robicie to jawna kpina i mam nadzieje ze ktoś w końcu ukróci.
  • Odpowiedz