Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza reporterka społeczna wróciła do pracy po pierwszym (i mamy nadzieję, że ostatnim) jesiennym przeziębieniu i już czuje się znacznie lepiej.

Wczoraj zrobiła dla Was materiał o warunkach, jakie zwierzęta mają w polskich ogrodach Zoologicznych.

Dziś pracuje nad materiałem o ojcu, który odebrał poród na drodze ekspresowej S8.

Poza tym - w dzisiejszych #faktytvn - przedstawimy szczegóły wczorajszej akcji policyjnych pirotechników w Chorzowie.

Będzie też o politykach, którzy obiecują prawie wszystko i prawie wszystkim...

Do zobaczenia o 19:00 :) Niedzielne Fakty poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz.

#zapowiedzi #chorzow #s8
FaktyTVN - Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza repor...

źródło: comment_Vf4lbD1RtYnHynjluEVM7gSB1sOf1HMb.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie, czy większymi baranami są wasi widzowie, czy mirki? :)


@Twierdziciel: myślimy, że za wszelką cenę chcesz umniejszyć jakiejś grupie Ty - nie my - dlatego szkoda nam odpowiadać na takie pytanie :)
  • Odpowiedz
@elniks: @Twierdziciel: @FaktyTVN: Przecież widać, że ktoś im każe prowadzić tutaj to konto. Gość z obsługi robi dobrą minę do złej gry, bo mu za to płacą, a zanim odpisze jakąś marną, cienką ripostę z uśmieszkiem na końcu, to w myślach pewnie powyzywa adresata i ponarzeka, że musi to robić. Liczyli na większą oglądalność i to, że poprawią swój wizerunek. Nikt tylko nie przewidział, że społeczność
  • Odpowiedz
Gość z obsługi robi dobrą minę do złej gry, bo mu za to płacą, a zanim odpisze jakąś marną, cienką ripostę z uśmieszkiem na końcu, to w myślach pewnie powyzywa adresata i ponarzeka, że musi to robić.


@zprawnenaruszenie: Nikt go nie zmusza żeby tam pracował.

@FaktyTVN: prawda?
  • Odpowiedz
prawda?


@Twierdziciel: prawda. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. A teraz uśmieszek - tradycyjnie na koniec - :)

My decydujemy o tym, gdzie pracujemy, widzowie pilotami decydują co oglądają.
  • Odpowiedz
  • 5
@FaktyTVN: Marzanna Zielińska - czołowa dziennikarka robiąca aferę z byle pierdoły. Aż dziw, że nie pracuje w Fakcie i że dostała jakiś w miarę poważny temat.
  • Odpowiedz
czołowa dziennikarka robiąca aferę z byle pierdoły.


@rss: To bzdura. Marzanna porusza najważniejsze tematy społeczne. To ona zajmowała się tematem zgwałconego niemowlęcia i - niestety - podobnymi. Nasi widzowie wiedzą, że mogą do niej napisać w przypadku problemu.
  • Odpowiedz
  • 12
@FaktyTVN: ja za to ją pamiętam głównie z różnych pierdółek w stylu "pani Krysia kupiła 3 pietruszki, a zapłaciła za 4 - czemu wójt temu nie zapobiegł?". Konkretnych przykładów niestety nie zapamiętałem, ale następnym razem zanotuję i zawołam, obiecuję. :)
  • Odpowiedz
  • 0
Lol... Afera bo @faktytvn napisał/a coś na mirko i w gorących. Ignorujcie to, po co narażać ludzi na widok że dalej udają fajnych.

Ps. @faktytvn, kancelaria w niedzielę też płaci?
  • Odpowiedz