Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza reporterka społeczna wróciła do pracy po pierwszym (i mamy nadzieję, że ostatnim) jesiennym przeziębieniu i już czuje się znacznie lepiej.

Wczoraj zrobiła dla Was materiał o warunkach, jakie zwierzęta mają w polskich ogrodach Zoologicznych.

Dziś pracuje nad materiałem o ojcu, który odebrał poród na drodze ekspresowej S8.

Poza tym - w dzisiejszych #faktytvn - przedstawimy szczegóły wczorajszej akcji policyjnych pirotechników w Chorzowie.

Będzie też o politykach, którzy obiecują prawie wszystko i prawie wszystkim...

Do zobaczenia o 19:00 :) Niedzielne Fakty poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz.

#zapowiedzi #chorzow #s8
FaktyTVN - Pozdrowienia z łódzkiej redakcji przesyła Marzanna Zielińska!

Nasza repor...

źródło: comment_Vf4lbD1RtYnHynjluEVM7gSB1sOf1HMb.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: w Polsce hujnia, a wy robicie material o zwierzetach ktore maja zle, poniewaz rzad PO nie daje kasy na utrzymanie ogrodow zoologicznych nawet, mam nadzieje ze chociaz dodala ta pani ze nie dostaja kasy od panstwa, tylko od prywatnych darczyncow.
  • Odpowiedz
kiedy pani Pochanke przestanie przeszkadzać swoim rozmówcą? nie będzie wchodzić w zdanie a całość przestanie wyglądać jak rozmowa na targu o cenach marchwi i pietruszki,? ( nie obrażając przy tym wspomnianych warzyw )
  • Odpowiedz
ej bo mi kiedyś nie odpowiedzieliście. Jak pozdrowię Kuźniara to mu to przekażecie?


@lennyface: przekażemy pozdrowienia Jarkowi i Grzegorzowi :)

Temu drugiemu nawet dziś :)
  • Odpowiedz
Fajna praca, kawka i fejsbuczek, też tak chcę!


@PlonacaZyrafa: dziś dodatkowo praca w terenie, bo na S8 Marzanna musiała pojechać, zebrać materiał, opinie, i tam nagrać stand-up do Faktów.
  • Odpowiedz