Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow u mnie w #pracbaza

Co się #!$%@?ło to ręce opadają ...

Do firmy była dostarczana woda w bańkach 18,9l było super fajnie eleganckie pompki raz w tygodniu wymiana taka forma była od X lat. Nagle któraś gwiazda stwierdziła, że od tej wody jest kamień w czajnikach #afera kuhva na pół firmy, że nas trują no to większość zdecydowała, że rezygnujemy...

Dobra #!$%@? myślę sobie będzie coś innego przez tydzień była woda butelkowa tylko tak teraz ta chciała średnio gazowaną, ta chciała mineralną, niegazowaną szef się #!$%@?ł po tygodniu i wody nie będzie wcale ... za to będą cudowne filtry na kran to #!$%@? fantastycznie...

Także #rozowepaski czasami lepiej zamknijcie swoje piękne buzie bo tylko szkodzicie reszcie
  • 31
  • Odpowiedz
  • 18
@Grzesiek1010: bo czesto baby nie potrafia zamknac paszczy jak trzeba. Fajnie jak z tego powodu tylko ona cierpi ale niestety najczesciej cierpia tez wszyscy.
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Powiedź tej tępej strzale, że ten kamień to węglany wapnia i magnezu, robi się ich więcej im bardziej woda jest mineralna, czyli twarda. Jest nieszkodliwy dla ludzi i tylko powoduje spadek sprawności czajnika lub kotła, bo ciepło gorzej przewodzi. Czemu ludzie nie poświęcą 5 minut, żeby do książki od Chemii czy wiki sięgnąć i się nie ośmieszać.
  • Odpowiedz
Jedyne co im powiedziałem to żeby czasem nie zaczęły marudzić na papier toaletowy, że sobie tyłki poobcierały bo jeszcze będzie trzeba papier z domu przynosić
  • Odpowiedz
@ostoja: u nas są obiady ja osobiście ich nie jem bo są obrzydliwe ( tłuste, niedoprawione, przypalone, nie dogotowane ) owe koleżanki marudzą, wybrzydzają ale jak godz 12 obiad to pierwsze w kolejce do koryta a no i kolejny ewenement. Codziennie rano zgłaszana jest ilość obiadów np dzisiaj 12 porcji ... zdarzało się, że kucharki wydały za mało bo źle policzyły :D
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Bo baby w robocie się nudzą, szczególnie jeśli mają stanowiska biurowe. Wypiją kawę, nażrą się ciastek, poobgadują wszystkie kolezanki i kolegów i nie mają co robić to szukają sobie problemów i afer. Sam użeram się z takimi w robocie. Najlepsze są te które nie mają co robić i zawracają ciągle dupę innym. A to do logistyki zgłosi że potrzebuje nowy telefon, a to do IT że w sumie przydałaby jej
  • Odpowiedz
Jeden z wielu absurdów to podstawa + płacenie pod stołem i wypłata do ręki ludzie XXI w. a ja dostaję pieniądze do ręki i muszę iść do banku stać w kolejce i wpłacać sobie pensje ...
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: Mam taki pro tip w sprawie kamienia w czajniku. Nie wiem ile kosztuje odkamieniacz, ani kwasek cytrynowy(to w proszku do ciast) ale wydaje mi się, ze jest tańsze. Wlewasz do czajnika wody do pelna, wsypujesz torebkę lub dwie kwasku cytrynowego, gotujesz raz i kamień odpada, znika :) stosuje to w domu. Aha i potem trzeba wyplukac czajnik ale to wiadomo :)
  • Odpowiedz