Wpis z mikrobloga

@yacolek:

( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wight: zablokowałem fejs, nie widziałem jej mordy 2 miesiące i działa xD

@kapusiasty: możliwe, że wie, szczerze #!$%@? mnie to już, na początku każdy się pytał czy jesteśmy razem xD tak z 10 osób xD

Okres wakacyjny był taki, że miałem ją non stop w głowie, non stop ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to już minęło
@pshemson: Najlepiej unikać kontaktu. Pierwsze kilka dni ciężko potem już coraz łatwiej a potem sam z siebie się śmiejesz, że zadurzyłeś się w tej lasce.
@Wight: ostatnio ją spotkałem, tak dłużej, to w maju, prawie 4 miesiące temu, i jak zwykle ona trochę pijana #!$%@?, i nie wiem czy jakieś znaki czy co #!$%@? już sam nie wiem xD #!$%@?, albo raz idziemy se sami, a ona jeb przytula się do mnie i idziemy tak 15 minut. Wtf? jak te laski mogą nam to robić :/

Mija to trochę, ale teraz jak wszedłem na jej profil
@Wight: ona też tak się zachowywała na trzeźwo... mam nadzieje, że już nie zobaczę jej, i to może być możliwe, bo on teraz pantoflazuje swojego kuca i jej nie ma :D

Dziwne, że laska potrafi z takim kucem co zobaczyła go chyba raz w życiu, a za drugim już związek.

I to chyba w sumie dzieki mnie xD bo ja zapoznałem ją z moimi znajomymi, a ona poznała ich znajomego, z