Wpis z mikrobloga

Każdy kto miał dziewczynę (hehe, czyli tutaj prawie nikt, hehe) wie jak irytujący jest wybór filmu do oglądania wraz z #rozowypasek . Siadacie przed laptopem i przez 30 minut będziecie myśleć co tu obejrzeć, zaproponujesz jakiś dramat, coś z wysokiej półki, a ona, że nie, bo nie, i zaproponuje wyciskacz łez albo melodramat, a Ty, że nie, bo nie, i zaproponujesz coś przygodowego, że może to jej przypadnie do gustu, a ona, że nie, bo nie chce tego, i zaproponuje z cyklu prawdziwe historie albo horror, a Ty, że nie, bo to gówno, i będziecie tak się spierać bite 30 minut coraz bardziej się piekląc i podnosząc głos aż dojdziecie do konsensusu i włączycie najnowszych X-Menów, po czym położycie się na łóżku i zaczniecie oglądać. Nie minie 10 minut a będziesz myślał co począć, by ją zerżnąć. Nie minie kolejnych 10 minut a Twoja dłoń z Twojego prawego kolana uda się na pielgrzymkę przez przystanki kanapa, narzuta, jej lewe kolano, jej lewe udo aż do stacji wzgórek łonowy i mimo, że do przystanku lewe udo #rozowypasek będzie spokojnie oglądać film jak gdyby nigdy nic to przy stacji końcowej odwróci głowę i zaczniecie się całować. A film leci bo komu by się chciało stopować i #!$%@? wie, czy Magneto współpracuje z Xavierem czy nie, bo jesteś zajęty odpinaniem jej stanika, a gdy Hank McCoy zmieni się w Bestię, podobnie stanie się z Twoim nietoperzem, który zanurkuje w jaskini. Potem kończysz i wracacie do oglądania filmu, mimo że straciliście połowę akcji. No co, może tak nie jest? Bo ja dziś miałem taką fantazję i ostro mi stanął na myśl o igraszkach przy akompaniamencie wrzasków Karola Xaviera. Potem się położyłem i popłakałem, ale otarłem łzy.

#truestory #coolstory #ciekawostki #oswiadczenie #rozowepaski
  • 37
  • Odpowiedz
@Jurny_Baribal: Najgorsze jest to, że drugi raz tego filmu nie obejrzysz, bo po pierwsze, nie pamiętasz dokładnie, w którym momencie przestałeś zwracać uwagę na akcję, po drugie znasz zakończenie, a po trzecie całego filmu na nowo oglądać się nie chce. Dzięki, chcico.
  • Odpowiedz