Wpis z mikrobloga

Żądny Krwi Heisenburger

Wraz z @feuerfest ustawiliśmy 2 telefony i zrobiliśmy time lapse z tego jak gotujemy. Jemy. Pijemy. Krwawimy. Tak, była krew.

Składniki samego hamburgera:

0.5kg Mięsa mielonego wołowego.

250g Bekonu (boczku, jak to niekrórzy wolą)

2 duże cebule, (DUŻO CEBULI! #cebula)

1 ząbek czosnku

Troche bułki tartej

2 jajka

100ml Piwa

Olej bądź oliwa z oliwek

Sól

Pieprz

Dodatki:

Jalapeños

Ser żółty

Ogórki konserwowe

Pomidor

Bułki hamburgerowe

TEQUILA!

Cytryny

Przygotowanie:

Cebule pokroić w kostke, rozmiar jak wam pasuje, ja nie lubie drobno. I na patelnie ją. Dorzucić posiekany ząbek czosnku. Usmażyć bekon (boczek, jak kto woli). Do miski wrzucić mięso, bułke tartą, jajka, piwo. przyprawy. Oleju nie dolewamy jest wystarczająco ze smażenia cebuli. Wszystko ładnie wymieszać. Formować burgery i na patelnie.

Na suchej patelni można też przypiec / zarumienić bułki.

Ile porcji?

Wyjdzie z tego wszystkiego 6 porządnych i ogromnych hamburgerów.

Sposób podania:

Jak kto chce i lubi. My lubimy składać je sami, więc dodatki, sosy osobno, mięso osobno i się składa jak kto chce i lubi.

Co sie stało, że ta krew?

0.7 Ginu, 0.7 tequili, 0.3 wódki i 2 browary.

Potłukliśmy 3 kufle takie spore 0.7 pojemności. Wszędzie pełno szkła. My schlani. Liczne rany cięte. @Feuerfest do rana przeżył. Dobrze, że sobie założył opaske uciskową...


i rano trzeba było jechać do kliniki szyć mu stopę.

#gotujzwykopem #hamburger #gotowanie #gotujzmikroblogiem #friqnabali #feuernabali #bekazwegetarian #krew #wypadki #alkohol #tequila #gin #wodka #piwo


Wołam ludzi co sie udzielali pod poprzednim wpisem i cumpli lepszych i lepsiejszych:

@Czeski_Szwagier @Wypalcowany @bodzi_dzwunik @owsikalfred @Zkropkao_Na @Gunnarr @Magix_Slayer @qubeq @wotd @lisu1989 @NieznanyAleAmbitny @PyraPrzeznaczenia @Dafcio @klay @MooSK
  • 66
@Czeski_Szwagier: Nie bylo takich scen, ja jestem tak przyzwyczajony do ran klutych cietych szarpanych i palonych, ze #!$%@? sie elegancko w kuchni, wstalem, otrzepalem sie i stwierdzilem "krwawie, ciekawe skad?" namierzylem problem wzialem apteczke z pierwsza pomoca, zabandazowalem sie narzygalem na trawnik zalozylem opaske uciskowa na zla noge i poszedlem spac