Wpis z mikrobloga

@NiewinnyLogin: >@Rabusek: Ja robię pozwolenie do strzelania sportowego. Nie wolno tego nosić przy sobie poza strzelnicą (i nie zamierzam).

O, przeoczyłem. No, wynajem strzelnicy wychodzi dużo taniej ze swoim sprzętem :) Dzięki, też ogarne temat w tym kierunku
  • Odpowiedz
@wloclawianin: Któryś raz widzę w polskim internecie identyczną sytuację - ktoś starszy lub z większym stażem w posiadaniu broni ruga młodszego lub z mniejszym stażem, odnosi się do jego zdrowia psychicznego, ma wątpliwości co do decyzji o wydaniu pozwolenia. Bo niegodzien jest ten młodszy do posiadania, jam jest godzien, ten jest niedorosły, nieodpowiedzialny, niedostatecznie rozgarnięty. Dlaczego? Bo wrzucił zdjęcia gazu? Szafy z bronią? Sprzęt jak sprzęt, tym się interesuje i to
  • Odpowiedz
@czarny_i_zly: z takim podejściem to proszę podejść do egzaminu, ale na procę. Broń palna nie jest zabawką i tłumaczenie, że jest to kosztowna pasja niczym tego nie usprawiedliwia. U nas w kole już kilku takich nowobogackich było #!$%@? na pysk, bo a to odstrzeliwali lochę z młodymi, a to kozła bez odstrzału. Mówię tu po prostu o kulturze używania broni, której libertarianin @mathix zwyczajnie nie posiada.
  • Odpowiedz
@wloclawianin: Sportowy samochód to nie zabawka, motocykl to nie zabawka, motolotnia to nie zabawka. Wszystkie te rzeczy są niebezpieczne, ale przy zachowaniu rozsądku dają olbrzymią frajdę. Stwierdzasz, że @mathix nie posiada kultury używania broni. W jaki sposób wyciągnąłeś ten wniosek na podstawie zdjęcia gazu i szafy z bronią?
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: Zobacz sobie filmiki na youtube. Raczej bezpieczne, aczkolwiek bolesne.

@XpedobearX: Kupiłbym Sabre Red Crossfire

@pedros92: Kup jej po prostu Sabre Red Crossfire. W sumie im większy tym lepszy, łatwiej będzie znaleźć w torebce :P

@Pantokrator: No niestety u nas jest pewna grupa posiadaczy broni, która ma się za elitę. Uważają, że nikt broni poza nimi mieć nie powinien. Ja jestem innego zdania - staram się promować zarówno
mathix - @kupujebulkiw_almie: Zobacz sobie filmiki na youtube. Raczej bezpieczne, acz...

źródło: comment_oA9QDO1LMVqOSIFAcQ0ajWA7xGVL3bvP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mathix: także zawsze promuję i polecam poręczne gazy znajomym. Mi już dwa razy uratował pupe, nie wspominam już o dużo większym spokoju na ulicy.
  • Odpowiedz
@NiewinnyLogin: Mam trzy różne kabury - w sumie każdą niestety widać.

Z bronią palną jest wygodniej. Jest masa kabur do noszenia po wewnętrznej stronie spodni. Tak ukryta broń jest ledwo widoczna i nie wywołuje zamieszania.
  • Odpowiedz
@mathix: gaz walthera 16 ml, żelówka oczywiście. Zwyczajnie, napad z nożem w ręku. Żaden się niespodziewał. Mam tylko jedną radę. Ja gaz mam zawsze w tym samym miejscu przy sobie i mam go zawsze, gdziekolwiek jestem. Nauczyć się trzymać go w dłoni zawsze, gdy pojawia się nawet małe zagrożenie, wyćwiczyć sobie ten nawyk. Najtrudniejsze jest oczywiście pierwsze użycie, bo z tym może być lekka blokada psychiczna, jak z prawdziwą bronią. Ale
  • Odpowiedz