Wpis z mikrobloga

  • 0
A tak na marginesie, zdarzyło Wam się kiedyś przypadkiem odpalić taki gaz (np. W kieszeni, torbie)?
  • Odpowiedz
@LOGlN: Noszę w kieszeni Foxa z blokadą flip top w kieszeni ze dwa lata. Nigdy przypadkowo się nie odpalił

@feevcio: Nic nie znalazłem. Nawet jak znajdziesz jakiś sklep, który sprzedaje go teraz, to pewnie nie kupisz już następnego.
  • Odpowiedz
a co powiecie o tym konkretnym modelu? Bo akurat posiadam i nie miałem na szczęście okazji wypróbować. To bodaj M60-OC ma oznaczenie.


@wysuszony: Myślę, że daje radę, tylko trzeba uważać bo to stożek, nie strumień (może wrócić przy wietrze).
  • Odpowiedz
@mathix: ehh.. może gdzieś się kupi ale to i tak starczy na dwa lata max.. swoją drogą czym się kierowałeś wybierając tego sabre'a? Są jakieś mocniejsze czy on jest obecnie najmocniejszy?
  • Odpowiedz
@feevcio: Ma dobre opinie, używa go policja w USA, duże stężenie OC, crossfire działa do góry nogami, duża ilość dostępnych rozmiarów pojemników.
  • Odpowiedz
@mathix: gdzie najlepiej kupić taki gaz w internecie żeby nie przeplacic? Ile można go przechowywać zanim skończy się data ważności? Te gazy sa jednorazowe na zasadzie ze raz go uzyjesz i do wyrzucenia, czy można normalnie użyć go, odstawić i uzyc znowu za jakiś czas? Czy taki gaz przechowywany w aucie które stoi caly dzień na sloncu nie rozszczelni się od temperatury?
  • Odpowiedz
@pr0skater00: Ceny są wszędzie podobne. Ja kupiłem tutaj:

http://cqb.pl/

Gazu można użyć wielokrotnie oczywiście. Kwestia tylko tego ile go zostało. Termin ważności w przypadku Sabre Red Crossfire to 4 lata.

Z FAQ:

"At what temperature should I store my SABRE Defense Spray?

Do not leave your SABRE Defense Spray in any area that may exceed 120 degrees F or drop below 32 degrees F. Excessive heat or cold may cause the
  • Odpowiedz