Wpis z mikrobloga

@Yookas: Ja też mam taką zasadę. Mojego Foxa noszę zawsze w prawej kieszeni.

Jak bandyta zareagował po spryskaniu gazem? Jaka była pora roku?
  • Odpowiedz
  • 1
@mathix: Polecam Ci zielonego Sabre'a - jest słabszy na dłuższą metę, ale szybciej działa i nawet lepiej na agentów pod wpływem. A sam w sobie czerwony jest zacny, więc dobry wybór :) Obyś nie miał okazji testować.
  • Odpowiedz
  • 1
@XpedobearX: Sabre ma gaz wielkości długiego kieliszka z klipsem, żeby kobieta nie musiała grzebać po dnie torebki. Wystarczy spokojnie na raz, poszukaj, jest do kupienia w PL :)
  • Odpowiedz
  • 3
@mathix: trafienie było idealne, prosto w twarz, z odległości jakiś 150cm. Reakcja byla natychmistowa. Jeśli trafisz w twarz lub okolice, to nieważne czy gaz ''działa" po 3 czy 10 sekundach. Każdy kto poczuję jakąś ciecz na twarzy, nawet gdyby byla to woda, to jest zdezorientowany. Początek wiosny, pogoda podobna jak dziś, trochę zimno, wiatr umiarkowany. Natomiast radzę po każdym użyciu gazu automatycznie alarmowac otoczenie krzycząc ''uwaga! On ma nóż!'' lub coś
  • Odpowiedz
  • 0
@Yookas: A psikałeś w gościa nafukanego kiedyś? Czasem jak w ścianę i jeszcze bardziej go nosi :/ znajomy praktykuje gazy na psy lub miśki, działają na innej zasadzie. Tylko można komuś zrobić krzywdę, zdarzała się zapaść albo problemy ze wzrokiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@fus_: nie nie, raczej nie miałem okazji ;) cóż nie ma na to zbytniej rady. Na takich czasem nawet broń palna nie działa. Chyba w takiej sytuacji najlepiej spsikać napastnika jak najdokładniej i unikać kontaktu fizycznego jak najdłużej. Napewno w jakiś sposób oczy same zaczną łzawić i napastnik straci nas z oczu
  • Odpowiedz
  • 2
@Yookas: zawsze dobrze mieć drugie wyjście - jakieś umiejętności w samoobronie, nawet uciekaido, kubotan, pałka teleskopowa itd. Ludzie potrafią być naprawdę jebnięci i gaz czasem nie powstrzyma. Szczególnie jak ktoś właśnie jest na haju albo też już nie pierwszy raz dostaje gazem i wie jak się zachować. Ale się nie produkuje, bo SamiecAlfa jest tylko jeden :(
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony: stare heheszki, bo w branżach okolicznych militaria.pl ma słabą opinię, lubiłem zaginać pracujących tam studenciaków mimo, że sam low level wiekowo. CQB na propsie :D
  • Odpowiedz