Wpis z mikrobloga

broń powinna być oczywiście dostępna ale dla ludzi o pewnej kulturze.


@wloclawianin: a z autami to jak?

Zamiast szukania, haków i generowania martwych przepisów, uczmy ludzi kultury. Kultury jazdy autem, kultury jazdy autobusem, kultury na trawniku, kultury obchodzenia się z bronią.

Nie inaczej niż przez popularyzację i pokazywanie jak z bronią należy się obchodzić. A nie zamykanie jej w szafie.
  • Odpowiedz
po prostu, dla mnie koleś jest niezrównoważony psychicznie, bo zamiast kupić sobie ten gazik i po prostu trzymać w gotowości użycia, to nabywa wielosztuki i jeszcze się tym chwali. Natomiast za wydanie komuś takiemu zezwolenia na posiadanie broni palnej obwiniać należy lekarza psychiatrę, psychologa i komendanta.


Niezrównoważony to dość szerokie pojęcie co konkretnie masz na myśli, jakie zaburzenia? @mathix po prostu wie, że jak chce się obronić to trzeba być cały czas
  • Odpowiedz
@typowymirekakrobata: http://cqb.pl/

Polecam z czystym sercem, bardzo szybka wysyłka.

@MajkiFajki: Nie oszczędzam na sprzęcie obronnym. Wybrałem Sabre Red, bo mają opinię bardzo dobrych. Zresztą i tak każdy pojemnik przetestuję.

@Eliade: Do mnie najbardziej przemawia strumień, działa w złych warunkach atmosferycznych i działa szybko.

@wloclawianin: Śmieszą mnie Twoje wpisy. Jestem zdrowy psychicznie i mam na to papiery ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziwi mnie, że oceniasz
  • Odpowiedz
Sprawa by przycichła, gdyby nie młody zdolny policjant, który chciał się na tym wybić.


No przecież park w centrum miasta, strzały, byli świadkowie. Świetna sprawa na start kariery.

@aaandrzeeey: To chyba normalne, że policja powinna się zainteresować przypadkiem postrzelenia człowieka?
  • Odpowiedz
@mathix: Polecisz coś małego (do torebki) i łatwego w obsłudze dla kobiety? Chcę swojej dziewczynie kupić bo czasem chodzi różnymi rewirami po zmroku i wolałbym, żeby miała pod ręką chociaż ten gaz czy żel.
  • Odpowiedz
@mathix: wątek roku, gratuluję.

To niesamowite, jak zakompleksione, małe, chore z zawiści ludziki potrafią się przyczepić (@wloclawianin to oczywiście o tobie). Bo ktoś się chwali bronią, a przecież chwalenie się bronią jest "be". Czemu jest be? Bo małe, chore z zawiści ludziki tak twierdzą. A jak ktoś twierdzi inaczej, to jest chory psychicznie i broni nie powinien dostać.

Na amerykańskich forach poświęconych broni istnieją praktycznie ZAWSZE potężne wątki ze zdjęciami. Ktoś
  • Odpowiedz