Wpis z mikrobloga

dzisiaj zapytałem mojego rózowego paska z którym jestem już 3 lata:

Czy byś się na mnie obraziła gdybym wydał 40 tys zł na samochód zamiast na nasze wesele i ślub?

Oczywiście usłyszałem:


I ja się tak #!$%@? teraz zastanawiam jak ona ma prawo decydowac na co ja wydam swoje 40 tys zł które ciężko zarobiłem/zarobie lub otrzymam z kredytu? Przecież to jest niedorzeczne.

Wiadomo planujemy jakieś tam wesele i ślub ale moze za 4-5 lat. I czemu #!$%@? ja mam odkladac pieniadze i placic za wszystko. #!$%@? logika. Czemu wy rózowe paski jesteście takie?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #oswiadczenie #pieniadze #slub #wesele #zwiazki #pytanie
  • 50
  • Odpowiedz
@skateboy91: To zależy jak podchodzicie do pieniędzy. Jeżeli odkładacie wspólnie to byłoby nie w porządku. Ale, jeżeli uzbierałbyś tyle z własnej kieszeni, przy okazji nie skąpiąc w stylu: "ja se zbieram na fure, a ty wszystko kupuj". To się w sumie dziwię jej złości.
  • Odpowiedz
@skateboy91: może chce szybciej niż za 4-5 lat albo uważa, że mając taki kapitał część można by odłożyć na wesele (jeżeli to ma być taka droga i wielka impra)?

swoją drogą teksty typu "nie masz na co wydawać pieniędzy" i wszelkie pochodne są strasznie protekcjonalne i wkurzajace.
  • Odpowiedz
@skateboy91: Może to zabrzmiało jakbyś odkładał kasę na wesele, ale stwierdził nagle, że wolisz sobie kupić auto zamiast tego. Nie mniej jednak nadal to są twoje pieniądze i masz prawo robić z nimi co zechcesz.
  • Odpowiedz
@skateboy91: stary albo robicie wesele na pół albo nie rób wesela z taką kobietą ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie chce jej obrażać ale nie wróży to dobrze ;) Najlepiej zacznijcie razem mieszkać ze 2-3 lata wcześniej, niech ona Ci przelewa na osobny rachunek kasę na ten cel. Zobaczysz czy ją to boli.

i 40k na wesele to kosmos jest dla mnie i mojego różowego paska.
  • Odpowiedz