Aktywne Wpisy

ShockDeals +312
nowszyja +570
Dlaczego w Polsce nie wprowadzi się prawa takiego jak np na Islandii, że aby mieć psa w bloku, to trzeba mieć zgodę wspólnoty? Normalni ludzie mogliby żyć bez odgłosu ujadania za ścianą, bez smrodu kundla na klatce, bez gówna przez blokiem, bez obszczanej elewacji. A psiarze po prostu koncentrowaliby się w innych blokach, gdzie nawzajem cieszyli by się ujadaniem, smrodem i syfem, który tak lubią.
Jesteś za?
#psiarze #psy
Jesteś za?
#psiarze #psy





#matura2015technikum #matura2014 #prezentacjamaturalna
https://attachment.fbsbx.com/file_download.php?id=396202880527623&eid=ASupNSxzqrlLX2hp63coB_oHZ3c4SxqmPKoMsIqboOPttJnjcKyAKoU9m16noM3bAEo&inline=1&ext=1411476536&hash=ASv5YvnDMdZFejJQ
Może: Język narzędziem manipulacji.Omów problem na przykładzie wypowiedzi polityków, akcentując moralną odpowiedzialność za słowo. Bardzo ten temat mnie zaciekawił:)
źródło: comment_sl4Qw4mM210daj3UekxcMB4zdLKb1MJd.jpg
Pobierzsą tacy artyści, o których da się mówić zdecydowanie dłużej. ;s np. taka poezja biedrzyckiego mogłaby być fajnym tematem. klik1, klik2.