Wpis z mikrobloga

dziwi mnie ze w dzisiejszych czasach gry ocenia sie tylko pod katem grafiki xD w sumie to by sie zgadzalo, pctowcy maja tak malo dobrych gier, ze szukaja czegos w czym byli by lepsi od konsol, to pada na grafike

zabawne ze trzeba pc za jakies 2 tys zl, zeby pograc w gry z ps2 na emulatorze(i to nie wszystkie), przeciez pc > konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tajek: dlaczego ? wtedy obnizamy cene do ok 1100-1200, bo za tyle idzie dostac ps4 uzywane

i wedlug jego posta ma byc grafika conajmniej taka sama i czasem lepsza
  • Odpowiedz
@tajek: i co to za argument bo nie rozumiem? czesci nie tanieja w takim tepie jak gry i spadek o 50-100 zl danej czesci wymaga kilku miesiecy

on ma zrobic pc za cene ps4 z grafika lepsza lub conajmniej taka sama na teraz, dzis, nie za rok
  • Odpowiedz
@tajek: warto dodac ze nikt nie korzysta teraz z mocy ps4 w 100%, zobacz sobie gry z poczatkow ps3, ktore wygladaly niewiele lepiej od tych z ps2 i koncowke, gdzie dalo rade zrobic gta 5, ps4 tez jeszcze zaskoczy i ten twoj argument jest dosyc slaby
  • Odpowiedz
@pqp_1: http://pclab.pl/art52777-7.html jakiś biedo komputer za 1,5k - podejrzewam że dałoby się znaleźć lepsze części za tą cenę, ale nie chce mi się

jezu, za nim na tej biedokonsoli będzie jakaś konkretna grafika to minie 3-4lata co na rynku pecetów to jakieś milion lat postępu
  • Odpowiedz
@Lerhond: gdzies mam te twoje mozliwosci, rozmawiamy o graniu:

nie osiagnie bo sam mam pc duzo lepszy od tego, wiec moge ci odrazu napisac ze gosc sie myli

gry sa tanie, nie trzeba grac w gry w dniu premiery, wystarczy poczekac miesiac i masz gre za prawie pol
  • Odpowiedz
@Lerhond: i chyba nie musze przypominac ze, ze dobrych gier ekskluzywnych na pc nie ma, sa tylko multiplatformowe gry w ktore moga pograc pctowcy

driveclub, forza, gran turismo, to przyklad gier samochodowych w ktore ty nigdy nie zagrasz na pc, mozesz mi powiedziec w co grasz? w nfs ktory co roku jest taki sam i mozna pograc zarowno na ps4 jak i pc?
  • Odpowiedz
@tajek: ale to chyba logiczne ze kazdy ma pc, do wiekszosci gier starczy byle jaki pc za 1000 zl, ja mowie o grach normalnych, cs lola dote i inne niewymagajace gry sobie daruj
  • Odpowiedz
@tajek: to tak jak bys winil konsole za brak photoshopa i painta, sa rzeczy ktore sie porownuje, a sa ktore nie, kazdy wie o co jest spor i jak dotad pctowcy poza lepsza grafika w pctach za 5 tys zl, nie moga w niczym przebic konsoli
  • Odpowiedz
@pqp_1:

gdzies mam te twoje mozliwości, rozmawiamy o graniu:


OK - są to argumenty niewygodne dla Ciebie, więc chcesz je ominąć. Ale skoro tak, to już będę pisał tylko o
  • Odpowiedz
@Lerhond: nie moge edytowac wiec dodam jeszcze ze ten gameplay co wyslales cie osmiesza, typ tam ma 8 gb ramu, i5 i odpala gre w :Resolution - 1366*768, xDD
  • Odpowiedz