Wpis z mikrobloga

@TripleSec: FS10N to akurat spoko transakcja, gorzej jak masz konto bilansowe, którego nie można w niej podejrzeć i się zaczynają kombinacje z jakimiś S ALR 87012332 (chyba dobrze wpisałem, ale pamięć może mnie mylić).
  • Odpowiedz
@fledgeling: Ukryłem, żeby serwera nie było widać ;)

Kiedyś miałem, teraz jak na kilku mandantach jednocześnie pracuję i różnych serwerach czasem, to mam ustawiony System.
  • Odpowiedz
@D3lt4: wejdź w SE16, wyświetl tabelę, włącz tryb debugowania wpisując /h i zmieniaj w tabelach do woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie jakieś FS10N pokazujesz

@Qrystus: dawno przeczytane, jakbyś miał jakieś materiały dotyczące konsolidacji to chętnie bym się zapoznał - pewno BPC

niech mnie ktoś zabierze do jakiejś firmy wdrożeniowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fledgeling: nie jest spoko gdy masz do podejrzenia 130 kont P&Lowych i zrzucenia ich sald według cost centersów, można spokojnie na kawę iść

a w raporty S_ALR nawet się nie zapędzam, zostawiam to babeczkom bo jestem zbyt nerwowy na to

@D3lt4: może i logiczny tylko k------o nieintuicyjny - jak zobaczyłem że "zatwierdź" to nie zielony "tick" tylko ikona zegarka to już wiedziałem że się nie polubimy
  • Odpowiedz
@TripleSec: SQVI nie wyciągnie tego w ludzki sposób? ;)

No kwestia jest jeszcze taka, że dość dużo robię instrukcji i przesyłam zrzuty ekranów Klientom, więc niech mają to co ja... ;)
  • Odpowiedz
@D3lt4: Praktycznego Corbu nie ma, ale jakoś pastelowe kolorki zdecydowanie do mnie przemawiają.

Chociaż mam kumpla w firmie, który jedzie na motywie z wersji 6.40. :D

@fledgeling: Poszukam, ale to nie mój moduł.
  • Odpowiedz
@fledgeling: @D3lt4: idea jest taka, że był sobie jakiśtam transfer danych i muszę ręcznie sprawdzić to, co zostało wykonane z automatu (np według jakiegoś raportu fixed assetów czy innych CLT), żeby nic się nie rozjeżdżało, no i generalnie jest spoko, tylko gorzej jest wtedy, jak na jednym koncie mam 17 CC i muszę przenieść salda po:

1. kontach
  • Odpowiedz
@TripleSec: to pewnie najszybciej jest zrobic sobie wzór do FS10N czy jak tam się to nazywało i formatkę w Excelu do której będziesz zrzucał -> na tej podstawie pewnie jakieś tabele przestawne
  • Odpowiedz