Wpis z mikrobloga

@Kamill @Internet_the_explorer Fiu fiu, przeczytałem wszystkie komentarze i postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze. Ten gościu po lewej na zdjęciu, to jakąś taką wrodzoną wadę ma. Nie ma za bardzo wpływu na swój wygląd, także mój wpis nie dotyczy bezpośrednio jego osoby.

Z takimi "chłopcami" jest jak z imigrantami. Dopóki sobie żyją w zgodzie z innymi, to według mnie wszystko spoko. Mogą ubierać się, wyglądać i żyć jak chcą. Problem pojawia
  • Odpowiedz
@Geomemnon: Zdziwilbys sie jak wielu modelkom i modelom nie pasuje stylizacja, nadana przez projektanta. To jest praca polegajaca na sprzedazy swojego ciala, nie maja za bardzo do gadania jak wygladaja.
  • Odpowiedz
@Ainhoa: sprzedaży swojego ciała - opis identyczny jak pań lekko się prowadzących? "Praca jak praca"? Wybrali taką karierę a my oceniamy ich gęby. Są manifestacją w takim razie gustu projektanta, ale jego gęby ani nazwiska na zdjęciu nie ma więc niechęć jest wyrażana do modeli. Nie wiem jak to prościej ubrać w słowa.
  • Odpowiedz
Ten gościu z lewej ma ewidentnie problemy z hormonami. Rodzice powinni go wysłać do lekarza juz dawno. Tvn się cieszy bo takie osoby = duża oglądalność. Nie mam nic do chłopaka ale jak widać jego osoba może wzbudzać kontrowersje. Twórcy programu robią mu krzywdę tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@Kamill: To są samce alfa ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), leczą kompleksy wyśmiewając facetów, którzy wyglądają tak - bo chcą i mogą. Przy okazji modele zarabiają na tym "wyglądaniu jak cioty" grube hajsy.
  • Odpowiedz
@costadelsol: Tak mówie przecież te 2 laski (lewa i środkowa) są brzydkie, a ten z prawej no troche pedau. Potem czytam dalej twój wpis i się dowiaduje że ten po lewej też koleś. Teraz tak się zastanawiam co z tym światem się stało (,)
  • Odpowiedz