Wpis z mikrobloga

Nie trzeba mieć męskich rysów twarzy, wystarczy nie malować ust szminką, nie pudrować się i nie używac tuszu do rzęs.


@costadelsol: Brawo! Zakazać ustawowo używania pudru przez mężczyzn w telewizji pod groźbą wcielenia do wojska (może z takich dziwaków będzie jakiś pożytek podczas starć wojennych). Wszyscy powinni być ubrani w mundury albo jedynie prawilne stroje dla prawdziwych mężczyzn. Precz z odmiennością! Wprowadzić ustawą monochromatyczność!
  • Odpowiedz
wystarczyłoby, żeby umył twarz


@costadelsol: Myślę, że wszyscy się z tym zgadzamy. Należy unifikować wszystkich ludzi. Mężczyzna musi być mężczyzną (w naszym tego słowa rozumieniu). Jak ktoś maluje sobie brwi? W ryj mu i kubeł wody na twarz. Ma wyglądać tak jak my. Prezenter pudruje twarz przed dziennikiem? W ryja mu i kubłem wody. Nie będzie mi tu jakaś ciota stosowała pudru. Za odbieganie od kanonu męśkości należy stosować kary
  • Odpowiedz
O ile wiem to nie żyjemy w Korei Północnej i każdy może się malować, jeśli ma na to ochotę.


@Kapoan: dzisiaj się maluje, a jutro rozbija zdrowe polskie rodziny i niszczy cywilizację. Tak to się kończy. Potem już tylko commingout i armegedon
  • Odpowiedz
i niby to coś (dzielny fabian z busko-zdrój?) po lewej miałoby nas bronić w razie wojny?


@costadelsol: A skąd wiesz? Popatrz sobie na takiego samca_alfa - niby niepozorny na zdjęciach...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ainhoa: tak wyglądają bo tak chcieli się pokazać do oceny oglądających. Co innego oceniać po wyglądzie kogoś biednego, kto nie może nic z tym zrobić bo go nie stać, a co innego ludzi, którzy taki "imidż" sobie wybrali.

Co to w ogóle jest za myślenie, że nie możemy oceniać? (święty Tomasz widzi, jak robisz(...))
  • Odpowiedz