Wpis z mikrobloga

@psposki:W sensie Chińczyki po tyle kupują, a później narzucają swoją marżę. Na Goldwayu są bandy po 49,99$ wysyłka za darmo. Drogo, ale masz pewność, że dostaniesz oryginał i że w ogóle dostaniesz towar. Ja swoją kupiłem na IBG. Ale kupowałem parę rzeczy, więc opłacało mi się dołożyć za wysyłkę.
@soaringsing: narazie czeka na mnie w domu. Jeszcze jej nawet nie widziałem. Jak jesteś naprawdę zainteresowany to przypomnij mi za jakiś czas, postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
@soaringsing: obsługiwane funkcje nie są zaskoczeniem. Gorzej z ich realizacją. Tak jak pisałem najlepiej działa monitor snu. Powiadomienie o połączeniu nie zawsze działa. Ale ma to związek albo z ubijaniem apki (mimo, że jest zablokowana) albo z samoczynnym rozłączaniem sprzętu (a może ja coś źle robię, bo manuala po angielsku znaleźć nie mogę) Odblokowanie ekranu nie działa. Pisze mi żeby zaktualizować do najnowszego MIUI, więc pewnie na V6 działa. Na ręce
Dzięki za info. Trochę mnie zasmuciles bo najbardziej zależy mi właśnie na odblokowywaniu telefonu, monitorowaniu snu oraz dziennej aktywności. Na Mi3 wgrales Miui polska czy zostałeś przy fabrycznym? Developerskie Miui polska ma chyba andka 4.4.4 wiec dziwne ze z nim nie działa odblokowanie