Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #4konserwy #knp #krul #korwin W wyborach do Europarlamentu głosowałem na KNP i trzymam kciuki żeby doszli do władzy i wprowadzili chociaż część reform ale do co wygaduje Korwin to przesada, czy ten człowiek nie ma pojęcia że wybory wygrywa się głosami głupich Januszy (bo takich jest więcej), niech on znajdzie jakiegoś doradce od PR, albo niech ktoś z KNP go pilnuje bo tymi wypowiedziami o Rosji i ukrainie nie zjedna sobie poparcia ludzi. Niby tak bardzo chce reformować nasz kraj ale gdy tylko nadarzy się okazja to palnie coś o rosji, Putinie albo ukrainie i usłyszy to jakiś Mietek przed telewizorem i żeby nawet jego dzieci go przekonywały do głosowania na KNP to w takiej sytuacji nic to nie da bo on nie załosuje na partię która "popiera" Rosję i Putina bo oczywiście on utożsamia Korwina z całym KNP. Wiem że to nic nie da ale muszę się wyżalić bo wkurza mnie patrzenie jak jedyna gospodarczo liberalna partia marnuje swój potencjał. Trochę sprytu nie zaszkodzi a jak mówiłem wybory wygrywa się głosami ludzi głupich nie wykształconych i mądrych i dopóki Korwin tego nie zrozumie to będzie się kisił ze swoimi 7%.

To powinno być na dziennym wyposażeniu otoczenia Korwina. #polityka
trollbuster - #gorzkiezale #4konserwy #knp #krul #korwin W wyborach do Europarlamentu...

źródło: comment_0ZLRVpL30Z8kziHpBptgsnluVNpnP32a.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollbuster: prawicowe poglądy - tak, ale JKM często przesadza. Swoją drogą janusze myślą że np. służba zdrowia jest teraz darmowa, jak im uświadomić że nie jest darmowa a prywatna może być tańsza? Niestety ale tą przewagę mają socjaliści - mogą robić wodę z mózgu mówiąc że damy to i tamto, janusz przyzwyczaił się już do płacenia podatków i myśli że taka droga jest jedyną słuszną.
  • Odpowiedz
@trollbuster: Ale Korwin to wie. Tylko on się brzydzi udawaniem, podlizywaniem i włażeniem w tyłek wyborcom. Jest sobą, mówi od razu co myśli i inaczej po prostu nie potrafi. Celem Korwina jest wychować 10-15% betonu, który potem przekona resztę, albo wymusi swoje postulaty siłą. Ludzie którzy głosują emocjami i kierują się wizerunkiem, a nie programem i tak prędzej czy później się zniechęcą. W demokracji każdy kto chce coś zmienić zostaje
  • Odpowiedz
@trollbuster: ja wierzę w to, że teraz dostaną się do sejmu, nowe twarze pojawią się w tv które będą wizytówką KNP a Korwin odsunie się trochę z mediów i będzie tym sterował z tyłu
  • Odpowiedz
@trollbuster: mylisz się. Korwin odniósł jakiś mały sukces tylko dzięki kontrowersjom, gwałtom i Hitlerze. Gdyby był grzeczny to miałby teraz podobny wynik co inni klasyczni liberałowie w Polsce, tj. 0%.

@rejli: nie odsunie się, bo lubi atencję. Śmierć/poważna choroba to jedyne czynniki jakie są w stanie odsunąć Janusza od polityki.
  • Odpowiedz
@Plex: Jeżeli tylko byłaby partia która ma wolnorynkowy program podparty konkretnymi analizami i podstawami ekonomicznymi z realnymi szansami na wejście do parlamentu, nie wahałbym się żeby na nich zagłosować po tym co wygaduje Korwin. No ale jak się nie ma co się lubi co się ma, albo lepszy Korwin w garści niż idealna partia wolnorynkowa na dachu. A już na pewno Korwin gospodarczo jest lepszy od całej socjalistycznej ekipy trzymającej
  • Odpowiedz
@trollbuster: juz za pozno, no k---a jak dla mnie teksty typu, ze kazda kobiete lekko sie gwalci sa jakies conajmniej socjopatyczne, nie obchodzi mnie czy gosc jest mega inteligentem, ani nie interesuje mnie jego wiedza na zaden temat w tym wypadku. Tez glosowalem :(
  • Odpowiedz
ylko on się brzydzi udawaniem, podlizywaniem i włażeniem w tyłek wyborcom


@Jah00: to niech klub dyskusyjny prowadzi, a nie partię polityczną. Celem partii jest zdobycie władzy. Koniec kropka... o tutaj -> .
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii:

Korwin osiągnął sukces głównie dzięki temu że frekwencja wyborcza była niesamowicie niska(duża część osób miała te wybory tak po prostu w dupie), a on ma swoj wierny elektorat od lat, dodatkowym czynnikiem jest wejście Wiplera który przyciągnął sporo osób, no i słabość PO i PiS, tyle, to nie jest tak że nagle ludzie się zakochali w Korwinie.

Tzn jest kilka osób którym się wydaje że urzędnicy w Polsce gnębią
  • Odpowiedz
@Pepperek: w 2009 frekwencja była taka sama, a UPR miał 1%. Korwin był ostro promowany w telewizji i przekonał mnóstwo osób, więc jednak jest tak, że ludzie "nagle" zaczęli go popierać.

A te "kilka osób" to setki tysięcy sfrustrowanego elektoratu wyborczego, który zawsze pójdzie zagłosować przeciwko establishmentowi, a KNP obok RN był jedyną partią antysystemową, która startowała w poprzednich wyborach.
  • Odpowiedz
@Palwed: To celem PIS jest zdobycie władzy. Celem KNP jest zmiana Polski. Proszę o tym nie zapominać. A jak obywatele będą bardziej świadomi to uda się wymusić zmiany, ktokolwiek by nie rządził. Póki co nie da się zdobyć władzy głosząc np. likwidację zasiłków, prywatyzację lecznictwa czy legalizację narkotyków. Gdyby Tusk dziś zaczął głosić takie poglądy to zostałby wyrzucony z partii, a rząd rozwiązany. Nawet Ron Paul nic nie zdziałał, a
  • Odpowiedz
Trochę sprytu nie zaszkodzi a jak mówiłem wybory wygrywa się głosami ludzi głupich nie wykształconych i mądrych i dopóki Korwin tego nie zrozumie to będzie się kisił ze swoimi 7%.


@trollbuster: wiesz co jest najśmieszniejsze? ze dwa lata temu dokładnie tak samo mówiono, tyle że był 1% zamiast 7... chyba w tym szaleństwie jest metoda
  • Odpowiedz
o celem PIS jest zdobycie władzy. Celem KNP jest zmiana Polski.


@Jah00: jak bez zdobycia władzy zmienić Polskę? Poza tym skoro celem KNP nie jest zdobycie władzy niech przemieni się w klub dyskusyjny. Celem każdej partii jest zdobycie władzy- to wynika z jej istoty. A robiąc takie numery JKM skutecznie to torpeduje.
  • Odpowiedz