Wpis z mikrobloga

Fajny finał #fallingskies #nerdgasm Ogląda to ktoś jeszcze? Trochę ten sezon był dziurawy, ale Deus Ex Lexi imho była urocza zwłaszcza gdy przestała być #!$%@?ąca.


Co do odcinka:



Jeśli będzie tak jak zgaduję, to ciekaw jestem jak rozwiną te wątki - narodziny Skitterów, #!$%@? Volmów itd. Mój osobisty typ:

  • 5
@przemyslany_nick:

Oglądam to już tylko z przyzwyczajenia, koniec się zbliża to można przemęczyć. I ciągle mam nadzieję, że w którymś odcinku coś #!$%@? tego najmłodszego #!$%@? Masona.

Co do Lexi to mi jej szkoda akurat. Pośród tych wszystkich nijakich postaci z niej można było coś urzeźbić, jakąś uber-Kerrigan. Do tego w ciemnych włosach zrobiła się z niej miła lampucera.

Nie było widać jak jej ciało rozrywa, to może się okaże, że
Co do Lexi to mi jej szkoda akurat. Pośród tych wszystkich nijakich postaci z niej można było coś urzeźbić, jakąś uber-Kerrigan. Do tego w ciemnych włosach zrobiła się z niej miła lampucera.


@antychrust: patrzyłem na komenty na reddicie - większość jak nie wszyscy byli zajarani jej ciemnymi włosami. Ja wolałem jej taki właśnie hybrydowy wygląd :]

Nie było widać jak jej ciało rozrywa, to może się okaże, że przeżyła, jako mieszanka
Prawdopodobnie to łatwe do przewidzenia, że to będą jacyś uber bandyci, ale jednak nie określili jeszcze jakie nastawienie mają "nowi" do całej reszty (oprócz Espheni).


Niby nie, ale jakby okazali się tymi "dobrymi", to bach bach, zlikwidowaliby Nazistów, przywrócili pokój na planecie, a małemu Masonowi zaszyli cipkę. Jeden odcinek i można kończyć.

Jeśli chodzi o dziury i brak ciąglości fabule, to odnoszę wrażenie, że scenarzyści strasznie jakoś niedbale łączą kolejne odcinki, jakby
Dodatkowo gdzieś wyczytałem, że "nie ma być żadnych nowych kosmitów", więc moje gdybania, że to "Czyste (nie)Skiterry" mogą znaleźć potwierdzenie, bo to teoretycznie nie będzie nowy gatunek, a ten, który znamy od pierwszego sezonu, ale w swojej czystej, jeszcze nie tkniętej przez Espheni postaci.


@przemyslany_nick: gratulacje, strzał w dziesiątkę ( ͡ ͜ʖ ͡)