Wpis z mikrobloga

O taką mam książeczkę w domu do poczytania do poduszki :P Szkolenia drużyn konduktorskich na pociągach trwają mimo, że nadal nie było oficjalnego przekazania składów, więc chyba wszystko idzie zgodnie z planem.

Mam dużo ciekawych fotek ze wnętrza. Klasa "biznes" w Pendolino jest niestety tak żałosna, że pewnie zrobią z niej zwykłe przedziały 2 klasy.

#pkp #intercity #pendolino #kolej #pociagiboners
Pobierz
źródło: comment_7Wt1L18AOS7knBVwyNXSMaDfVVhsMWF6.jpg
  • 6
@kakaowymistrz: Chodziło mi bardziej o to, że te bagaże nie są blisko pasażera i nie można kontrolować, czy ktoś sobie tego bagażu nie wziął, bo są blisko drzwi. Taką opinię słyszałem i dopóki sam tego nie widziałem to tylko przypuszczenie.
@MichalxD: Tak, jak pisał @Soho: , takie półki bardzo często są w wagonach bezprzedziałowych. Wczoraj jechałem zmodernizowaną TLKą i oprócz miejsc na bagaż na końcu wagonu było miejsce na bagaż pomiędzy fotelami zwróconymi do siebie oparciami. To tak jak z wieszaniem roweru w wagonie rowerowym, po prostu albo go widzisz, albo liczysz, że ktoś nie ukradnie, albo masz linkę z kłódką. Muszą być takie półki, bo Pendolino ma bardzo wąziutkie