Wpis z mikrobloga

@okim: kurs jest w pełni darmowy i niezobowiązujący. Kurs przypomina akademickie wykłady, tylko, że zamiast na sali siedzisz przed monitorem. Nowe materiały pojawiają się w regularnych odstępach i porcjach (tak jakbyś miał zajęcia w konkretne dni). Ten konkretny kurs podzielony jest na 10 tygodni. Wykłady są w formie wideo.

Stopień zaangażowania wybierasz sobie sam. Możesz się zapisać i być okazjonalnym słuchaczem albo potraktować to w 100% poważnie, rozwiązywać wszystkie zadania
  • Odpowiedz
@thecar: Dzięki. Nie zaszkodzi zrobić czegoś ponad. A już miałem zajęcia z bioinf. w pythonie, więc może mi się coś przypomni i utrwali.
  • Odpowiedz
@okim:

Do rozwiązywania są quizy i zadania, które mogą zostać sprawdzone automatycznie oraz zadania domowe i mini-projekty raz na jakiś czas, które sprawdzają inni uczestnicy kursu sobie nawzajem. Jest to bardzo fajna forma by móc sprawdzić, nauczyć się czegoś od innych lub im coś podpowiedzieć. Nie wiem czy to wszystko znajdziesz także w tym kursie, ale w innych spotkałem się z takimi rzeczami.
  • Odpowiedz
@okim: możesz się zapisać na kurs demo gdzie poznasz zasady poruszania się i działania poszczególnych elementów systemu jak i kursów (wideo, testów itp.). Btw: jeśli kurs ci się nie spodoba to możesz się z niego wypisać bez konsekwencji.
  • Odpowiedz