Wpis z mikrobloga

#csgo

Hmm, ten CSowy system rang to chyba jest z deczka wadliwy bo opiera się jedynie na punktach meczowych?

Grałem teraz przeciwko teamowi który miał dałna z autyzmem i był tam jeden jedyny koleś który ogarniał sprawy. Reszta to były biegające fragi, ale tamten jeden miał więcej fragów niż śmierci w drużynie, która w całym meczu wygrała może z dwie rundy. A system jednak powinien brać pod uwagę jak ktoś sobie radzi faktycznie w grze.

Innym razem to ja mam team #!$%@? do tego stopnia, że nie rozumieją nawet literek "A" czy "B" a gra się przeciwko zorganizowanej grupie siedzącej na TSie, więc szanse na wygranie w dwie osoby są znikome.

A że mam jeszcze #!$%@?ą rangę (silver II), to się wciąż trafiają derpy, co nie wiedzą jak podłożyć pakę na BSie.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0x686578: Galil ma mniejszy dystans celny i na dalekie dystanse AK może być lepsze jak się pyka po jednym naboju. Tak samo AK jest lepsze na bardzo krótkie dystanse gdzie seria z niego jest miażdżąca. Ale na średnie dystanse czyli większość zastosowań wygodniej mi z Galilem bo łatwiej go ogarnąć krótkimi seriami. AK ma #!$%@? odrzut, więc jak nie uda się trafić pierwszymi 1-2 nabojami to już jest po frytkach,
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline: No nie zrozumiałeś po prostu co napisałem. Po co nawet próbować, przecież jestem tylko silverem ( ͡° ͜ʖ ͡°) P90 się nie używa na daleki dystans i nie jest to dobra broń bo ma celne pierwsze naboje (jak AK), tylko sypie śrutem jak #!$%@? i ma mały recoil. No a galil jest tak gdzieś pomiędzy AK a P90 w użyteczności.
  • Odpowiedz
@0x686578:

galil ma większy spread od ak, chyba największy spośród wszystkich karabinów, do tego mocno losowy


Możliwe, ale na krótkie-średnie dystanse nie odczuwa się tego tak, odczuwa się natomiast mniejszy recoil. Na dalekie faktycznie, trochę
  • Odpowiedz
Wszystkie osoby którym nie pasuje system rang, doszukują się w nim bugów, błędów, niesprawności - są osobami które grają po prostu słabo. Jeszcze nie trafiłem na osobę która jest naprawdę ogarnięta i narzekająca jednocześnie na system rang. Otwierasz non stop w praktycznie każdym meczu, masz dobry SCORE - pniesz się z rangą jak szalony. A jak jesteś szitem które ciągle zamyka, to sorry memory spadasz po 2-3 meczach. Jedyną prawdziwą opinią o
  • Odpowiedz
@Khaine: panie, ja nie wiedziałem jak podłożyć na trainie w kałachu I jak dopiero co wbiłem 10 meczy nie pamiętam czy mnie kickneli, ale powiem ci, że miałem już 3 bany na 7dni w swojej miesięcznej karierze, dzieki temu przydzieliło do kałacha i teraz II wbiłem.
  • Odpowiedz
@muchcoin: Ja ze wszystkich meczy które grałem chyba raz albo dwa tylko nie otwierałem, bo na tym poziomie co się znajduję, wystarczy jako-taka umiejętność celowania i trochę myślenia, żeby zachodzić przeciwników od tyłu. Ale nawet jak otwierasz to i tak nie wygrasz jak grasz z małpami kontra ludzie, którzy jako tako ogarniają co się dzieje.

@botix: Widać nie grałeś chyba w 1.6 ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz