Wpis z mikrobloga

#csgo

Hmm, ten CSowy system rang to chyba jest z deczka wadliwy bo opiera się jedynie na punktach meczowych?

Grałem teraz przeciwko teamowi który miał dałna z autyzmem i był tam jeden jedyny koleś który ogarniał sprawy. Reszta to były biegające fragi, ale tamten jeden miał więcej fragów niż śmierci w drużynie, która w całym meczu wygrała może z dwie rundy. A system jednak powinien brać pod uwagę jak ktoś sobie radzi faktycznie w grze.

Innym razem to ja mam team #!$%@? do tego stopnia, że nie rozumieją nawet literek "A" czy "B" a gra się przeciwko zorganizowanej grupie siedzącej na TSie, więc szanse na wygranie w dwie osoby są znikome.

A że mam jeszcze #!$%@?ą rangę (silver II), to się wciąż trafiają derpy, co nie wiedzą jak podłożyć pakę na BSie.
  • 31
@Khaine: teoria o tym że trzeba mieć xx wygranych z rzędu wydaje się obalona. Dostałem awans po 2 wygranych meczach, 2 wcześniejsze przegrane, i 4 wygrane. Z tym że w większości z tych meczów byłem 1/2 w tabeli. Więc chyba jednak brane są pod uwagę rangi przeciwników i ogólne staty
@yazir: rangi są zawsze brane pod uwagi. Wygrana z wyższymi rangami jest więcej warta niż wygrana z niższymi. Dodatkowo staty też są ważne. Dla przykładu awansowałem ze znajomym w tym samym meczu, na tą samą rangę (wtedy to MGE było). Potem graliśmy razem 3 mecze, pierwsze 2 przegraliśmy (ja w obu otwierałem, znajomy był raz w środku, raz zamykał). Po tych 2 przegranych jemu ranga spadła, a ja nadal miałem MGE.
@Khaine: Jak masz silver 2 znaczy, że jesteś słaby i tyle. Nie ma co za dużo rozkminiać. Ja sam nie po to staram się regularnie: grać na mapie z workshopu trenując reakcję i celność, potem siedząc na deathmatchach HS only żeby strzelać głowy, a potem dopiero siadając do gry - żeby czytać o ludziach którzy narzekają na system rang sami będąc w silver II...
@dzeksondzekson: Wiesz, dzisiaj mi dopiero pokazało w ogóle rangę, bo trzeba wygrać 10 meczy ( ͡º ͜ʖ͡º) A turniejówek grałem w sumie z 13.

Przecież mnie nie przerzuci w 3 dni do wyższych rang, ale jednak jeśli system nie bierze pod uwagę tego co się dzieje W meczu, to jest dosyć wadliwy.
@Khaine: nikt nie wie jak dokładnie działa system rang, ale ja miałem awanse po porażkach, spadki po wygranym meczu, albo 6 przegranych bez straty rangi bo w każdym miałem najlepszy wynik. a będą w silverze nie przejmuj się teamem, skupiaj się na strzelaniu i swojej grze. dostosuj się do teamu. jak w 4 biegniecie na A a debil z paczką sam biegnie na B, to biegnij za nim itd itp
@alaskan_pipeline: Wiesz, czasem są kretyni co grają głównie na fragi a nie na wygraną drużyny i kończy się tak, że drużyna przegrywa a oni i tak nie mają fragów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No jak się trafi samemu na ścianę z 5 kolesi to się nie da przez to przejść.
@Roxi5017: No i o takich sytuacjach właśnie mówię. Mecz jest po prostu nie do wygrania fizycznie jeśli ktoś nie jest starym weteranem CSa i gra z nowego konta. Ale nawet ktoś taki nie wiem czy by sam 5 na raz wystrzelał, to nie 1.6.