Wpis z mikrobloga

Ktoś poleci telefon za kilka stówek? Nie mam dużych wymagań. Nie bawię się w zmienianie softu. Grunt, żeby nie mulił po miesiącu. Prócz podstawowych funkcjonalności niewiele używam - apka do Explosma, Endomondo i kilka innych drobnych. Co do systemu - do tej pory tylko Android, ale jestem otwarty na propozycje.

Póki co wszystko wskazuje mi na Motorolę G, ale może ktoś coś poleci innego?

Z góry dzięki miraski!

#telefony #pytanie #windowsphone #ios #android
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lothar: Wiesz może jakie są perspektywy WP? Jest perspektywa na rozwój? Czy raczej nie? Bo kurde nie chcę się pakować w system, który za rok umrze ...
  • Odpowiedz
Platforma jest stabilna i nowe lumie na bank maja aktualizacje systemu. W kwestii rozwoju jest dobrze bo WP ma najmniejsza fragmentacje. Jest jeszcze jeden plus że na biednych rynkach WP rośnie a pisanie aplikacji jest ulatwione - platforma Microsoftu łączy Windows 8 i WP.
  • Odpowiedz
A jak z używaniem gmaila? Słyszałem, że na Windows Phone korzystanie z usług Google'a jest mega utrudnione. Prawda to?
  • Odpowiedz
@AvantaR: Nie prawda. Mam skonfigurowane 2 konta gmaila i działają bez problemu (wyświetlane powiadomienia, integracja na kafelkach - również z powiadomieniami). Kalendarz działa bez problemu, kontakty zaimportowane z gmaila również bez najmniejszego problemu.
  • Odpowiedz