Wpis z mikrobloga

@ediz4: mogę się zrzec obywatelstwa. Naprawdę mnie tutaj nic nie trzyma. Nie mam tutaj swojej historii, nie mam przyszłości ani przeszłości. Znam tylko język i mam ten fart, że się tutaj urodziłem.Tyle. Nie muszę za nic walczyć. Ten kraj mi póki co nic nie dał. Nie mam zamiaru tracić życia, bo ktoś mi kazał iść walczyć.
@Lukasz16a: To czy masz zamiar nikogo nie obchodzi. Póki jesteś Polakiem to twój obowiązek.

@Qer: Sądzisz że kraje zachodu w takiej sytuacji by były lepsze. Co robili z kobietami które sypiały z Niemcami po wyzwoleniu. Państwa podziemne bez mrugnięcia oka wydawały wyroki śmierci. Jesteś naiwny.
@Niedowiarek: nie zamierzam walczyć za kraj który nie ma żadnych perspektyw, dzieje sie tu tylko źle i bedzie jeszcze gorzej. Zero poszanowania człowieka, wszędzie tylko chcą Cie dojechać, zgnoic a przy pierwszej lepszej okazji sprzedadzą cię nawet 'najlepsi' znajomi i koledzy. I ja mam za nich wszystkich walczyć i ratować ten kraj albo cokolwiek innego ? Nigdy w życiu. Będę sie jedynie troszczyć o swoje dupsko i swojej rodziny uciekając tam
@Niedowiarek:

@ediz4: z reszta znam nawet ludzi którzy nazywają sie wielkimi patriotami, mówią ze kochają polskie bedą o nia walczyć itd itp. A nawet #!$%@? nie znają historii swojego pięknego kraju nie znają ważnych historycznych dat i świat państwowych i takich ludzi jest na pęczki. Nawet nie wiedza jak powstało i skąd sie wzięło godło i flaga. I powiedz mi co to za patrioci....
@szklane_kapcie: To wprowadzaj lepiej to w czyn bo :

§ 1. Żołnierz, który w celu trwałego uchylenia się od służby wojskowej opuszcza swoją jednostkę lub wyznaczone miejsce przebywania lub w takim celu poza nimi pozostaje,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5...


§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się dezercji wspólnie z innymi żołnierzami lub zabierając broń,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8...


§ 3. Żołnierz, który
@Niedowiarek: Szukanie patriotyzmu w tym kraju mija się z celem. Większość chce stąd #!$%@?ć bo tu jest do dupy i deportacja zrobiłaby wielu ludziom dobrze jeśli mogliby wybrać docelowy kraj. Nie pusz się tak. :)
A jak muzułmanie przyjeżdżają do Europy to krzyk że mogą sobie wybierać gdzie mieszkają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z ciekawości, na kogo głosowałeś?

@Janusz_Polak: Glosowalem i bede glosowal na KNP. Muzlumanie? Krzyk? Krzyk nie jest o to, ze moga sobie wybierac gdzie mieszkaja tylko o to w jaki sposob spora czesc z nich sie zachowuje.