Wpis z mikrobloga

@msq: Toć tobie tłumacze i innym- nie można wasz kłopot . Róbcie co możecie bo pisanie w internecie że uciekniecie jest śmieszne - no chyba że chcecie się potem ukrywać jak przestępcy.
Toć tobie tłumacze i innym- nie można wasz kłopot


@ediz4: A ja ci tlumacze ze panstwo zrobilo sobie z obywateli swoja wlasnosc w ten sposob. Nie wszystkie panstwa tak postepuja. Tylko te, ktore traktuja obywatela przedmiotowo

Jak sie z tym czujesz?

Róbcie co możecie bo pisanie w internecie że uciekniecie


@ediz4: Serio gdzies tak pisalem? Jakies linki? Czy po prostu tak sobie #!$%@??

chcecie się potem ukrywać jak przestępcy


@
@ediz4: Po pierwsze pisalem w sprawie zrzekania sie obywatelstwa, bo zdaje sie ze wiele osob ma na ten temat mocno mylne pojecie.

Po drugie nie wlaczalem sie do dyskusji w w sprawie meriutum bo biorac pod uwage srednia wieku wykopkow to - o ile dobrze pamietam - jakies 60% uczestnikow tej dyskusji potencjalnie jest jeszcze przed matura, wiec ani sluzba wojskowa im na chwile obecna nie grozi, ani rodzina i dzieci
@msq: No tak to wygląda. Oddanie obywatelstwa jest dla zdolnych oczywiście jedynym sposobem uniknięcia służby w wojsku w razie konfliktu. I żadne chcę nie chcę tego nie zmieni. Nie wiem ilu użytkowników jest przed a ilu po maturze - raczej nie ma tu takich danych.