Wpis z mikrobloga

ohohoho mircy, borze jak smiesznie, dzieciak winny jak #!$%@?, a jak ma nie wiecej jak te 8-9lat, to pewnie od tamtej pory zapomni czym jest poczucie bezpieczenstwa, bo przeciez zawsze moze przyjsc jakis pan ktory zabierze jego zabawki. szkoda dziecka
komornik potrafi przyjść przez przypadek bądź po dług o Korego istnieniu nie wiesz


@Svetlan: ale #!$%@?, komornik wysyła najpierw kilkukrotnie wezwania na stawienie się na rozprawę, a potem kilka kolejnych z informacją, że dłużnik ma być w domu w dniu DD.MM.RRRR o godzinie GG:MM, bo inaczej wezwą ślusarza i wejdą z drzwiami.

Także o ile w teorii (a, co wiemy z wykopu, także kilkukrotnie w praktyce) może się wziąć za nieistniejący/czyjś
@asenjo @Kraker245 A co mnie obchodzi dzieciak jakiegoś frajera, co narobił sobie długów? OOooo biedne dziecko, rety, rety. A co z dzieciakami i rodziną tego, który chce odzyskać pieniądze?

@Slowbro : Spóźniłeś się, czyli nie zapłaciłeś - nara.

@seyan Skąd komornik? W sensie jakie miasto?

Sam jestem w sytuacji, że zostałem oszukany na 10k przez kolesia, z którym robiłem interesy. Wziął kasę, towaru nie dowiózł, kasy nie oddał. Oczywiście podpisaliśmy umowy wszelkie
@jakno: @Kraker245:

nie mowie ze zly komornik, tylko ze nie wiem z czego cieszyc #!$%@?, ze niewinne dziecko ma w zbyt wczesnym wieku odbierane fundamentalne poczucie bezpieczenstwa? przy zbiegu niekorzystnych warunkow moze sie to skonczyc choroba psychiczna. Jakno, oczywiscie o swoje pieniadze walcz, ale takie #!$%@? ze NIEWINNE dziecko jest w takiej sytuacji to dla mnie zwykle #!$%@?
@jakno: stary, nie kumasz wcale linijek, przeciez mowie ze stoje w takim przypadku po stronie wierzyciela, tylko ze wzgledu na moje czlowieczenstwo po prostu mi szkoda takiego dziecka, ze trafil na takich nieodpowiedzialnych/#!$%@? rodzicow, ktorzy nie maja swiadomosci ze krzywdza w taki sposob rownie mocno, jakby #!$%@? znienacka kablem od prodiża