Wpis z mikrobloga

Każdy facet powinien mieć scyzoryk. Dzieciństwo chłopaka, który nie miał scyzoryka nie można nazwać dzieciństwem. Taka prawda i nie ma się co kłócić.

Jaki macie sprzęt? Mój podstawowy to Victorinox Camper, ma wszystko czego mi trzeba. Przy kluczach z kolei mam klasyka - zwykły Victorinox z nożem, korkociągiem i otwieraczem czyli podstawowe funkcje, które już nie raz uratowały dupę.

#mowiejakjest #takaprawda #pstoprawda #noze #scyzorykiboners
Pobierz Krupier - Każdy facet powinien mieć scyzoryk. Dzieciństwo chłopaka, który nie miał sc...
źródło: comment_GMTelTM7bggXhBwUxsvUKNNEJE3PBGlD.jpg
  • 100
@Krupier: od zawsze lubiłem mieć jakieś scyzoryki, albo zwykle z samym ostrzem albo takie multi, trochę z tego wyroslem (albo po prostu niepraktyczne są dla mnie takie multi kombajny) teraz mam po prostu zwykły, solidny, sztywny otwierany scyzoryk a jeżeli potrzebuje innych narzędzi to mam wypakowana po brzegi skrzynkę narzędziowa z pelnowymiarowymi narzędziami.
@Krupier: Jakieś 2 lata temu dostałem Vixa Spartana w wersji moro. Niestety wypadł mi gdzieś na plaży, kiedy się przebierałem i już go nie odzyskałem (w zeszłe wakacje). Zaraz po tym od razu kupiłem takiego samego. Tym razem w czarnej wersji kolorystycznej. Trochę obluzowały mi się panele boczne i nie wiem czy w sklepie mi to ogarną bez paragonu. Masz jakieś doświadczenie z tym?

Poza Vixami miałem też często przy sobie
@Krupier: @xerxes931: @LowcaAndroidow: @HitmaNeK_: @daniel_w:

I jeszcze kilka innych osób - skąd znacie te nazwy? ;) Trzeba się tym chyba jakoś mocno interesować, bo ja całe życie miałem takie czy inne Victorinoxy i nie mam pojęcia jak się nazywają. Szło się do sklepu i kupowało, sprawdzając tylko ilość funkcji ;)

Teraz mam jakiegoś takiego w miarę podstawowego, z ostrzem, piłką, otwieraczami i tyle mi wystarcza, nie chcę