Wpis z mikrobloga

Każdy facet powinien mieć scyzoryk. Dzieciństwo chłopaka, który nie miał scyzoryka nie można nazwać dzieciństwem. Taka prawda i nie ma się co kłócić.

Jaki macie sprzęt? Mój podstawowy to Victorinox Camper, ma wszystko czego mi trzeba. Przy kluczach z kolei mam klasyka - zwykły Victorinox z nożem, korkociągiem i otwieraczem czyli podstawowe funkcje, które już nie raz uratowały dupę.

#mowiejakjest #takaprawda #pstoprawda #noze #scyzorykiboners
Pobierz Krupier - Każdy facet powinien mieć scyzoryk. Dzieciństwo chłopaka, który nie miał sc...
źródło: comment_GMTelTM7bggXhBwUxsvUKNNEJE3PBGlD.jpg
  • 100
@jamtojest: Ja znam te nazwy bo interesuję się nożami i pochodnymi, bardzo mi się podobają i po prostu siedzę w temacie ;)

@Rogue: @Haszaks: Jak już chwalimy się całym sprzętem to i ja pokażę, o! :D

Dla zainteresowanych po kolei od lewej - Elk Ridge ER-065, Bee L02, Victorinox Spirit, Cold Steel Kudu, Victorinox SwissCard, Leatherman Style CS, Opinel 08.
Pobierz xerxes931 - @jamtojest: Ja znam te nazwy bo interesuję się nożami i pochodnymi, bardz...
źródło: comment_0IFXFNiokmo8863MBcJzOtzoZeVyRxTR.jpg
@LowcaAndroidow: To mój drugi S&W, na razie się nie zawiodłem, w przeciwieństwie do Victorinoxa które 2 mi się zniszczyły w łapach. Nie służy do tego samego ale główne funkcje to nóż, drugi jest otwieracz ale piwo można otworzyć o każdą krawędź. Reszty się prawie nie używa.