Wpis z mikrobloga

@gacork: @eugeniusz_geniusz: @Gummy: rozmawiam kiedyś z jakimś sebixem, co miał glebe ostrą, prawie taką, jak te Hondy. Pytam jak z tymi progami zwalniającymi, a ten mi dumny mówi, że trzeba mieć technikę i najlepiej pod skosem pokonywać. Myślałem, że prychnę srogo w jego twarz...No po #!$%@? mi takie auto, co nawet progu zwalniającego nie przejedzie normalnie? Ja mam mieć przyjemność z jazdy, czy zastanawiać się, ile jeszcze metrów przejadę
@gacork: jeździ do pierwszej awarii a później niej auto stoi pod plandeką za szopą, bo szkoda sprzedać a remont przekracza wartość [; Nie mam nic do BMW, samemu podoba mi się E46, ale oczywiście seria, bez żadnych udziwnień. Niestety całą opinię o samochodach, robią ich właściciele, E36 to też solidne auto, ale znaleźć ładną sztukę w serii, bez "tjuningów" to już powoli sztuka, albo ceny kolekcjonerskie.
@Zielony34: Mój dobry znajomy ma zglebioną hondę i robię sobie jaja że liczy mikropęknięcia asfaltu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla mnie przyjemność z jazdy zerowa, raz na jakiś czas przewiezie mnie i po takiej kilkunastominutowej przejażdżce mam dosyć. Inny ma delsola z krótszymi sprężynami i jeszcze idzie wytrzymać, ale też przyciera na wybojach.

Tam gdzie ja lecę śmiało 60kmh on musi mieć 40. No i po czo
@Zielony34: no właśnie e36 taką opinie tworzy o bmw ale e46 też już zaczyna. Mi podoba sie e46 i e60. Nic więcej. Na droższe nie patrze bo mnie nie stać więć nawet nie marze. Kolega dostał od kuzyna e36,oczywiśćie korozja jadła te auto z każdej strony. Dojeżdzał tym do roboty ale śmiali sie z niego na kopalni a ten dalej był dumny xD troche gadaniny i sie chlopak opamietał że sam
@Gummy: Podobają mi się obniżone sam miałem ranault 19 -30mm, ale niestety auto często jest niepraktyczne. Teraz mam suva i w Polsce tylko takie auto dobrze się sprawdza (mowa o prześwicie)
@Luks_x: też zależy od regionu w którym mieszkasz. jeśli drogi nie rozpieszczają to wysokie zawieszenie będzie niegłupie. Chociaż z drugiej strony - do jeżdżenia po mieście suva też bym nie wziął.
@Gummy: Fajnie sie czyta te komentarze wykopowych ekspertow, ktorych argumenty zaczynaja sie od slow "gadalem raz z jednym..." albo "Raz widzialem jak..". Wszystko zalezy od tego do czego ma sluzyc komus samochod. Jakos sportowe samochody tupu ferrari, lamborghini itp. sa oryginalnie obnizone, a nikt nie smieje sie z ich wlascicieli lub z samych aut, ze to poroniony pomysl.
@Gummy: Oczywiście. U mnie w świętokrzyskim drogi nie rozpieszczają, wszystkie nowe z kolei mają wysokie krawężniki i parkowanie standardowym autem jest trochę niebezpieczne. Miałem seryjną vectrę, a brat ma toledo i w obu autach pourywane zderzaki właśnie przy krawężnikach.

Mam e53 4,6is i on ma samopoziomujące się zawieszenie. Fajnie było by mieć to na 2 osie (niektóre auta mają) bo wówczas auto samo się obniża lub można to wymusić ręcznie.
Nie wiem czy wiesz, ale wiekszosc aut, ktore na zdjeciach maja taka glebe, ze miska lezy na asfalcie to jest zawieszenie typu air-ride, a sam negatyw jest powszechnie stosowany w autach sportowych, typu m3 itp Nie wspominajac o tym, ze ludzie robia czesto negatyw w celach driftu bo tam jest to obowiazkowe. Kwestia naciagu opon i samego ich profilu to czesto kwestia gustu, bo bez popadania w skarjnosci wyglada to dobrze i
i bonus przy każdym progu zwalniającym - "przejadę, czy miska olejowa do spawania?


@Zielony34: Co Ty pieprzysz. Miske masz między kołami. Jak wjeżdzasz na próg to koła sie unoszą i miska też... Co najwyżej możesz przyhaczyć tłumikiem. Ale to trzeba umiec jeździć żeby nic nie zrobic.
@Bobas: Sam się #!$%@?łeś i kręcisz gównoburzę, my wymienialiśmy zdania miedzy sobą i tyle, ale widze, że za chwiel trzeba będzie skoczyć po odpowiednią maść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to trzeba umiec jeździć żeby nic nie zrobic - to na #!$%@? mi takie auto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zloty07: drift siwikiem xDDD

@Bobas: @kurvvawszystkozajete: beka z gleby bo wleczecie sie wolniej niż tico. a ja mam sobie probe. no i ten civ mi się nie podoba, przykro mi ziomek - paskudny.

a, jeszcze jedno. nie wciskaj mi koleś bólu dupy bo już mnie zaczyna męczyć #!$%@? tego zwrotu na siłę wszędzie. szyderstwo to nie ból dupy.
@kurvvawszystkozajete: Mnie tam zwisają te plusy. Znam wiele osób które jeżdżą na co dzień takim betonem i ja mam z tego bekę. Zarówno walory estetyczne jak i praktyczne według mnie wynoszą -1410. Wiadomo, są gusta, ale ja mam bekę. Siedzę sobie przy biurku i pije kawe i czyszczę ziomkowi laptopa, ludziom skacze ciśnienie a ja siedzę sobie tutaj spokojnie i dopiję kawę i wieczorem pojadę na rewir ustawić się z ziomkiem