Wpis z mikrobloga

@gacork: @eugeniusz_geniusz: @Gummy: rozmawiam kiedyś z jakimś sebixem, co miał glebe ostrą, prawie taką, jak te Hondy. Pytam jak z tymi progami zwalniającymi, a ten mi dumny mówi, że trzeba mieć technikę i najlepiej pod skosem pokonywać. Myślałem, że prychnę srogo w jego twarz...No po #!$%@? mi takie auto, co nawet progu zwalniającego nie przejedzie normalnie? Ja mam mieć przyjemność z jazdy, czy zastanawiać się, ile jeszcze metrów przejadę
  • Odpowiedz
@gacork: jeździ do pierwszej awarii a później niej auto stoi pod plandeką za szopą, bo szkoda sprzedać a remont przekracza wartość [; Nie mam nic do BMW, samemu podoba mi się E46, ale oczywiście seria, bez żadnych udziwnień. Niestety całą opinię o samochodach, robią ich właściciele, E36 to też solidne auto, ale znaleźć ładną sztukę w serii, bez "tjuningów" to już powoli sztuka, albo ceny kolekcjonerskie.
  • Odpowiedz
@Zielony34: Mój dobry znajomy ma zglebioną hondę i robię sobie jaja że liczy mikropęknięcia asfaltu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla mnie przyjemność z jazdy zerowa, raz na jakiś czas przewiezie mnie i po takiej kilkunastominutowej przejażdżce mam dosyć. Inny ma delsola z krótszymi sprężynami i jeszcze idzie wytrzymać, ale też przyciera na wybojach.

Tam gdzie ja lecę śmiało 60kmh on musi mieć 40. No i po czo
  • Odpowiedz
@gacork: goście z e36 często muszą mi udowodnić że są szybsi albo coś bokiem zarzucić jak zobaczą mojego dziadka. Owszem, są szybsi, ale co to zmienia. Ptaszek mi nie zmaleje a jeżdżę ładniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony34: no właśnie e36 taką opinie tworzy o bmw ale e46 też już zaczyna. Mi podoba sie e46 i e60. Nic więcej. Na droższe nie patrze bo mnie nie stać więć nawet nie marze. Kolega dostał od kuzyna e36,oczywiśćie korozja jadła te auto z każdej strony. Dojeżdzał tym do roboty ale śmiali sie z niego na kopalni a ten dalej był dumny xD troche gadaniny i sie chlopak opamietał że sam
  • Odpowiedz
@Gummy: oni kupują to gówno bo sie naoglądali tokio drifta i myślą że wlecą bokiem na rondzie bo #napedtyl ,ostatecznie sraja w majty i nie robią nic bo nie umią tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gummy: IMO -30/-40 mm nie jest takie najgorsze. Przynajmniej autko nie wygląda jak koza :) A jeździć też się da, z dobrym amorkiem poprawią się zdecydowanie właściwości jezdne. Sprawdzone empirycznie. Aczkolwiek jeśli ktoś jeździ na grzyby/ryby i tym podobne- lepiej zostać przy serii, większe prawdopodobieństwo ocalenia miski :)
  • Odpowiedz