Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna przydepilować wąs?

Ale tak subtelnie, żeby nie zebrać po pysku i jej do siebie kompletnie nie zrazić.

Dodam, że gdyby nie powyższy drobny szkopuł to byłaby solidnym 7,5/10, a i z charakteru bardzo fajna - taka śmieszka.

Pic related.

#kiciochpyta #relacjedamskomeskie #bekazrozowychpaskow #podrywajzwykopem
Pobierz Slowbro - Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna pr...
źródło: comment_ZeDiUJy78KnL3lh8ZQyzieAGqLx7Jt8a.jpg
  • 77
@SScherzo: ja wierzę, że nie masz włosków na twarzy - ot, pozwoliłam sobie na żarcik, być może niestosowny, przepraszam - zrzuć to na późną porę.

chodziło mi dokładnie o to: każda kobieta ma włoski na twarzy. olbrzymia większość z nich (włosków, nie kobiet) jest praktycznie niewidoczna, ale u sporej części (kobiet, nie włosków) w obszarze pod nosem są widoczne nieco bardziej. nie mówię tu o czarnym, wyraźnym meszku (choć też się
@skrajnaa: mam na twarzy, ale to jest zupełnie inne owłosienie niż męski zarost, a wąsik to dla mnie zarost, którego nie posiadam ;)

ok, teraz już rozumiem. ja mam wszystkie włosy na twarzy w tym samym kolorze. nawet brwi mam trochę za jasne i muszę sobie zaznaczać ciemniejszym kolorem, bo inaczej wyglądam jakbym nie miała (a przynajmniej tak się czuję). mam nadzieję, że mi nie wyrośnie w takim razie ten wąsik
@SScherzo: nie zrozumiałyśmy się w takim razie. "wąsik" to właśnie tych kilkanaście nieco ciemniejszych włosków, w żadnym razie owłosienie typu męskiego.

no widzisz, ja naturalnie miedziany blond, a brwi (na szczęście) jak i włosy na nogach (niestety) mam prawie czarne. nie utrafisz. :D
@skrajnaa: ja mam brwi jasno brązowe czy tam ciemny blond, bo takie mam włosy też naturalnie, ale przez farbowanie trochę mi ściemniały i brwi są jaśniejsze już od tych na głowie, więc wyrównuję to cieniem. na nogach niestety już też ciemne mam, choć też nie czarne. no ale i tak to się goli, więc nie szkodzi.
@SScherzo: (w ogóle spójrz na nas, 5 nad ranem, a my dyskutujemy o damskim owłosieniu (ʘʘ) )

a'propos brwi, to serdecznie polecam brązową hennę. daje delikatny efekt przyciemnienia (nie zrażaj się tym brązem, nie ma to przełożenia na rzeczywistość), wygląda dużo bardziej naturalnie niż cień i ładnie podkreśla linię brwi (eyebrow maniac here).
@skrajnaa: nie wiem, czy chce mi się w to bawić, bo potem źle narysuję i będę miała brzydkie brwi na dłużej :S a tak to minuta roboty i w razie pomyłki robię od nowa albo poprawiam patyczkiem. ja nie umiem normalnie rzęs malować, zawsze ujebię tuszem powieki i muszę to ścierać patyczkiem.
@SScherzo: właśnie dlatego: henną nie RYSUJESZ brwi, w ogóle nie maziasz nią skóry - nakładasz ją tylko na włoski, to jak farbowanie. pierwszy raz możesz zrobić u kosmetyczki, zobaczysz co i jak. ostatnio wysłałam na taki zabieg moją ciotkę (brwi praktycznie blond, też przyciemniała cieniem latami) i jest zachwycona.
@skrajnaa: hm, no tak, to logiczne :D nie wiem, czemu uznałam, że henna farbuje skórę na zasadzie permanentnego cienia. może wypróbuję, ale mam dość rzadkie te brwi i nie wiem, czy mnie efekt zadowoli na miarę używania cienia.
@SScherzo: ja też nie mam zbyt zachwycających (uwielbiam wyraziste brwi), ale henna naprawdę robi robotę. jeśli się zdecydujesz, to daj znać, jak Ci się efekt spodobał. a na razie proponuję koniec offtopu, bo jak się obudzą, to nas zlinczują ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Eragona: tak, już to omówiłyśmy wcześniej z inną osobą. i mówiłam, że dla mnie to nie wąsik, a element zwykłego owłosienia na twarzy. jej chodziło o coś innego. czytamy dyskusję najpierw ;)
w swoim życiu wszystko co możliwe, była w związku z zawodnikiem z niemieckiej reprezentacji w piłkę siatkową i jest #ruda. Nie liczę pojedynczych wyskoków z dziewczynami, ale nie raz potrafią takie akcje odwalić, że się w głowie nie mieści. Jakby kiedyś


@Slowbro: Na swoim komputerze zainteresuj się w Google artykułami do usuwania owłosienia. Później wszędzie będą Ci się pojawiać reklamy tych produktów na każdej stronie. Zaproś ją i daj poklikać