Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna przydepilować wąs?

Ale tak subtelnie, żeby nie zebrać po pysku i jej do siebie kompletnie nie zrazić.

Dodam, że gdyby nie powyższy drobny szkopuł to byłaby solidnym 7,5/10, a i z charakteru bardzo fajna - taka śmieszka.

Pic related.

#kiciochpyta #relacjedamskomeskie #bekazrozowychpaskow #podrywajzwykopem
Pobierz Slowbro - Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna pr...
źródło: comment_ZeDiUJy78KnL3lh8ZQyzieAGqLx7Jt8a.jpg
  • 77
@Slowbro: Jestem pewien, że na wie o tym wąsie już od dawna i codziennie widzi go w lustrze. Na pewno jej przeszkadza bardziej niż tobie. Na pewno próbowała różnych sposobów by się go pozbyć.
@deyna: Nie goli?! Wiadomo że to nie jest ogarnięte rozwiązanie problemu ale co to za filozofia zgolić je maszynką przed wyściem do ludzi?
@Morf: podobno gorzej odrastają. Nie wiem dlaczego. Tylko powtarzam to co słyszałem. Jako facet nie widzę problemu w codziennym goleniu, albo nawet dwa razy dziennie.
podobno gorzej odrastają. Nie wiem dlaczego. Tylko powtarzam to co słyszałem. Jako facet nie widzę problemu w codziennym goleniu.


@deyna: Jedna powiedziała mi to samo, tępa kretynka. I niestety nic do niej nie trafiało. Równie dobrze z taką logiką mogę przestać się myć bo przecież jutro znowu będę brudny...