Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna przydepilować wąs?

Ale tak subtelnie, żeby nie zebrać po pysku i jej do siebie kompletnie nie zrazić.

Dodam, że gdyby nie powyższy drobny szkopuł to byłaby solidnym 7,5/10, a i z charakteru bardzo fajna - taka śmieszka.

Pic related.

#kiciochpyta #relacjedamskomeskie #bekazrozowychpaskow #podrywajzwykopem
Slowbro - Mirki, potrzebuję porady.

Jak delikatnie zasugerować loszce, że powinna pr...

źródło: comment_ZeDiUJy78KnL3lh8ZQyzieAGqLx7Jt8a.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slowbro: Dziwny masz problem. Moim zdaniem jeśli zastanawiasz się jak jej to przekazać, to jeszcze nie powinieneś jej tego mówić, bo się za mało znacie. Jak będziecie mieli lepszy kontakt, to powiesz jej to bez problemu np. w żartach, a ona się nie obrazi.
  • Odpowiedz
@Slowbro: dobra, #!$%@?, widze, ze musze ci udzielić rady bo nikt ci tu nie pomoże.

Sprawa jest prosta:

1. idziesz do salonu kosmetycznego w pobliżu waszej pracy/miejsca
  • Odpowiedz
@skrajnaa: jeśli masz wąsik w kolorze brwi, to serio idź do lekarza :)

poza tym - dość kiepskie porównanie, bo brwi ma każdy człowiek, a wąsy czy wąsik raczej osoby z dużą ilością testosteronu, co jest specyficzne dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
@skrajnaa: no to nie rozumiem zatem wstawki o brwiach. nie rozumiem też, o jakim skubaniu wąsików mówisz, bo ja nie mam co skubać i po prostu nie rozumiem, czemu sądzisz, że jest to kłamstwem, a posiadanie wąsików normą u kobiety. mogłabyś wkleić jakieś przykładowe zdjęcie? bo nie wiem, chodzi Ci o normalne owłosienie jakie pokrywa całe nasze ciało? bo akurat tego nikt wąsikiem nie nazywa, bo tego nawet nie widać
  • Odpowiedz