Wpis z mikrobloga

Czytam sobie forumy dla dziewczyn, bez konkretnego powodu i jedna dziewczyna wali z tekstem:

"Chłopak znalazł pracę w rzeźni, żeby móc wynająć mieszkanie, bo chciałby mieszkać ze mną. Cieszę się i w ogóle ale jestem wegetarianką i nie wiem czy mogę być z kimś kto patroszy zwierzęta."

Nie za bardzo rozumiem, znaczy to, że ona serio myśli, żeby zerwać z chłopakiem (który pewnie wie że ta nie je mięsa i nie miał specjalnego wyjścia jeśli chodzi o wybór pracy) dlatego, że facet zbiera na wspólne mieszkanie i przyszłość?

#bekazrozowychpaskow #bekazwegetarian #alezejak
r.....a - Czytam sobie forumy dla dziewczyn, bez konkretnego powodu i jedna dziewczyn...

źródło: comment_Yx9AxCAL43jxejf6gsqWE2Ozi1UWlbn6.gif

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudamaryja: skoro chce się przeprowadzić to chyba logicznie powinien przeprowadzać się do większego miasta gdzie raczej pracy szukać długo nie będzie.

Chyba gorszego "zawodu" wybrać nie mógł. To tak jakby żydówka spotykała się z SSmanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o poroniony związek, ja osobiście się z tym zgadzam. Też nie uważam żeby to było ani specjalnie fajne ani zdrowe, bo psuje to i dziewczynę i chłopaka. Jak napisałam śmieszy mnie to, że wywleka to bez sensu na forum zamiast porozmawiać z chłopakiem. Jakby oczekiwała, że wróżka rozwiąże jej problemy? Tyle opinii ile ludzi, a internet
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Z tym, że w tym związku on jest żydem a ona SSmanką :)

Wyobraź sobie, że nienawidzisz muzyki klasycznej. No za #!$%@? jej nie trawisz ale jesteś w związku z kobietą która gra na skrzypcach w Operze. Rzuciłbyś ją mimo, że ją kochasz no ale "ona żyje wśród innych upodobań niż Twoje" ? Człowieku, ogarnij się i przestać narzucać ten wege-reżim.
  • Odpowiedz
@Sajsu:

Człowieku, ogarnij się


To chyba do siebie kierowałeś. Dodatkowo radziłbym wreszcie zmądrzeć skoro porównujesz gatunek muzyczny do zabijania zwierząt.

Logiki w tym za grosz ale to nic nowego w gimbomięsożernej bojówce. Nigdy rozumem nie grzeszyliście.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Jezu XD Jesteś jedynym powodem dla którego mam chęć usunąć konto i tu nie wchodzić, serio. Ty z tego wegetarianizmu robisz religię, no ja #!$%@? "jestem lepszy bo #!$%@? kiełki, #!$%@?ć ciebie mięsożerco". Ale pewnie jakby ktoś mówił coś w stylu "jeżdżę BMW. BMW jest najlepsze, #!$%@?ć inne samochody" to byś mówił, że jest ograniczony i #!$%@?, prawda? Weź znowu dostań bana bo się Ciebie czytać nie da. Mimo,
  • Odpowiedz
@Sajsu: nie wiem o co ci chodzi i w którym punkcie robię tutaj z wegetarianizmu religie.

Wyskakujesz z jakimiś debilnymi nielogicznymi porównaniami i dostajesz bólu dupy.

Wegetarianizm jest lepszy bo nie doprowadza do mordowania innych zwierząt bez potrzeby. Trudno to
  • Odpowiedz
To teraz taki przykład:

Jest dziewiętnasty wiek, południe USA.

Pewna panna, bojowniczka o zniesienie niewolnictwa poznaje kawalera. Niestety jest on właścicielem platnacji bawełny i wykorzystuje setki niewolników do pracy.

Czy jej związek z kimś takim to byłaby taka łatwa rzecz? Spoko, luzik, gra gitara?
  • Odpowiedz
@dzikireks: Taki związek nie miałby racji bytu, tak jak według mnie ten powiedziany wyżej. Jeśli teraz dziewczyna ma problem z zaakceptowaniem pracy swojego partnera to jak miałaby wyglądać wspólna przyszłość? Zakazałaby mu smażyć mięso w domu, bo zapach ją obrzydza? A może w ogóle zabroniłaby mu jeść mięso no bo przecież czuć, że jadł.

Przykład który dałeś jest trochę drastyczny, bo na tamte czasy rozwiązanie nie byłoby takie proste ale
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: twój komentarz to kwintesencja lewackiego #!$%@?.

Od razu widać ten szacunek do ludzi, którzy muszą ciężko pracować, by związać koniec z końcem. Hipokryzja w najlepszym wydaniu. I jeszcze dupa aż płonie, bo jak to tak, że ktoś pracuje w rzeźni. Bo najlepiej, żeby w rzeźni pracowali tylko ludzie, co nienawidzą zwierząt, wtedy na pewno ubój będzie dużo bardziej humanitarny.

#bekazlewactwa
  • Odpowiedz