Wpis z mikrobloga

Kurde mircy jebłem się spać wstaje po 4h i mam wyśniony zarys fabuły książki - wreszcie po tylu latach coś co może być absolutnym hitem. Mimo, że rynek science fiction jest nasycony i oklepany to czegoś takiego nie grali. Przeczytałem kilkaset opowiadań i książek sci-fi w swoim życiu i nie przypominam sobie zeby ktoś wpadł na to co mój p------y umysł podczas snu.

Mam w swoim dorobku kilka opowiadań które gdzieś tam były publikowane ale nie spotkały się z entuzjazmem czytelników - ta historia jednak może być hitem i jest zbyt rozległa na opowiadanie do gazetki. Wstałem i od razu laptop do łapy. Dzięki mam zapisane wszystko zanim zapomnę, nic tylko brać się za temat.

Pisanie pewnie zabierze z rok i tyle też minie zanim się wydawca jakiś zainteresują ale czemu nie spróbować. Niestety nie mogę z wiadomych przyczyn podać o czym to będzie traktować ale, że was kocham jak dzieci swe to pytam czy bylibyście zainteresowani relacją na mirko z postępu prac. Pewnie bym raz na miesiąc jakiś update wrzucał.

Jak boge by pomógł i skończył bym tą książkę a nie okazało się, że to tylko słomiany zapał a tym bardziej jakby ktoś ją wydał to zrobię koming ałt i przyznam, się które to moje dzieło xD

To jak zainteresowani?

#abercontent #historiewujkaabera #wujekaberopowiada #aberpisze #ksiazkaabera

Wołam czytelników. Sory, że nie ma tu pyrznej nowej pasty tylko ogłoszenie parafialne. Wybaczta
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aberworthy: mam nadzieję, że znajdziesz wydawcę. Ale jeśli byłby z tym problem, zawsze możesz sam sobie wydać, korzystając np. z createspace.com. Nic to nie kosztuje, książka będzie dostępna w sprzedaży na Amazonie.
  • Odpowiedz