Wpis z mikrobloga

Kurde mircy jebłem się spać wstaje po 4h i mam wyśniony zarys fabuły książki - wreszcie po tylu latach coś co może być absolutnym hitem. Mimo, że rynek science fiction jest nasycony i oklepany to czegoś takiego nie grali. Przeczytałem kilkaset opowiadań i książek sci-fi w swoim życiu i nie przypominam sobie zeby ktoś wpadł na to co mój #!$%@? umysł podczas snu.

Mam w swoim dorobku kilka opowiadań które gdzieś tam były publikowane ale nie spotkały się z entuzjazmem czytelników - ta historia jednak może być hitem i jest zbyt rozległa na opowiadanie do gazetki. Wstałem i od razu laptop do łapy. Dzięki mam zapisane wszystko zanim zapomnę, nic tylko brać się za temat.

Pisanie pewnie zabierze z rok i tyle też minie zanim się wydawca jakiś zainteresują ale czemu nie spróbować. Niestety nie mogę z wiadomych przyczyn podać o czym to będzie traktować ale, że was kocham jak dzieci swe to pytam czy bylibyście zainteresowani relacją na mirko z postępu prac. Pewnie bym raz na miesiąc jakiś update wrzucał.

Jak boge by pomógł i skończył bym tą książkę a nie okazało się, że to tylko słomiany zapał a tym bardziej jakby ktoś ją wydał to zrobię koming ałt i przyznam, się które to moje dzieło xD

To jak zainteresowani?

#abercontent #historiewujkaabera #wujekaberopowiada #aberpisze #ksiazkaabera

Wołam czytelników. Sory, że nie ma tu pyrznej nowej pasty tylko ogłoszenie parafialne. Wybaczta
  • 45
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Chętnie bym przeczytał.

A tak trochę oddzielnie - czytałeś Diunę? Będziesz się nią coś tam inspirował? Bo dla mnie to klasyk nad klasyki. Jakbyś coś tam nawiązał to tym bardziej bym się zainteresował.

  • Odpowiedz
@Aberworthy: Ale wiesz ,że choćbyś napisał o czarodzieju z papugą czy inną sową który ma rudych przyjaciół i macha ruszczką to szansa ,że choćby ktokolwiek ci to wydał jest mniejsza od trzeciej części z procenta?
  • Odpowiedz
@SiekYersky: nie mam tytułu nawet imion dla bohaterów xD wszystko wyśniłęm dzisiaj

@Kyliesom: czytałem Diunę wiele razy, zawsze gniłem ze spaślaka harkonnena lewitującego dzięki silniczkom xD ale dzieci diuny sprawiły, że koniec końców byłem wobec serii krytycznie nastawiony

@spokoj: wiem ale czemu by nie spróbować, whatever. Najwyżej się do neta wrzuci i tyle - komuś się może spodoba i poczyta. O ile w ogóle to skończę, ale postaram się
  • Odpowiedz
ale dzieci diuny sprawiły, że koniec końców byłem wobec serii krytycznie nastawiony


@Aberworthy: O #!$%@?, jednak zaprzestane na czytaniu Twoich znamienitych past bo na sf to się #!$%@? znasz xd
  • Odpowiedz
@Kyliesom: czytałem lata temu i byłem zawiedziony - niesmak pozostał. To, że mi się nie podobała książka jest wyznacznikiem tego, czy się znam?xD jak tak to spoko. Władca Pierścieni też mi się nie podobał, ja bardziej lubię sci-fi Dicka, Huxleya, Orwella, Wellsa, Zajdela. Jeden z moich ulubionych autorów to też Lovecraft ale on jest z innej bajki. Pierwsze dwie książki Herberta czytałem jak #!$%@? ale zupełnie czegoś innego się spodziewałem po
  • Odpowiedz