Wpis z mikrobloga

@mac_1: ja mam jeszcze to najstarsze Play Fresh chyba, gdzie wszyscy mieli rok ważności, i można było sobie dobrać za friko darmowe do Play, internet i coś tam jeszcze. póki co mi bardzo pasuje, a i współpracę z Play sobie nawet chwalę, nie robią problemów z niczym :D jak wywiną jakiś numer, to będę kombinować :D
  • Odpowiedz
@Stachan: Zobacz jaka taryfę dostaniesz, bo plus ma z-----e pakiety. Jak od dostaniesz cuekawa ofertę, gdzie możesz mieć fajne pakiety to polecam plusa. A jak nie to Playa ;)
  • Odpowiedz
Wszystkim polecającym play, powiem krótko: zapomnijcie o necie poza miastem. zapomnijcie o necie w samochodzie. ja p------ę! net niby jest a go nima, frustracja i zgrzytanie zębami. ścisk pochwy. nienawidzę playa!
  • Odpowiedz
a wlaczyc roaming to Ty potrafisz?:>


@kokomo: potrafisz. nie darmo piszę - net jest, a jakoby go nie było. Jak jesteś u innego operatora w roamingu to masz mniejszy priorytet niż ich klienci i mimo dobrego zasięgu net jest po wuju.

przewaznie sa jako pierwsi na rynku z najnowszymi
  • Odpowiedz