Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski, w sobotę wybieram się #pieszo w #gory #beskidy . W planach przejście #gsb . Stawy już nie te, więc #wedrowka raczej na relaksie, rozłożona na 3 tygodnie.

Cel: oderwać się od komputera i szarej rzeczywistości w której traci się poczucie tego co istotne; odbudować odpowiednie nastawienie do życia - więc kimanie tylko w #namiot .

Ktoś chętny żeby dołączyć?
  • 8
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Przykro mi ale wybieram się bez elektroniki. Mogę napisać ew. sprawozdanie po, albo być może pokuszę się o przepisanie dziennika, zależy jak bardzo będzie prywatny ;).

@piotrass007: Oj to pewnie nie dogonię, ale gdybyś miał potrzebę popaść dłużej w jednym miejscu to do zobaczenia :).
  • Odpowiedz
@piotrass007: A to akurat różnimy się istotnie w tym temacie, bo ja mam całkowicie gdzieś odznaki PTTK. Po prostu nie są mi do niczego potrzebne. A co do samego GSB to wybieram się 3 raz z rzędu i zawsze na przeszkodzie stały poważne urazy lub kontuzje. Tym razem nie odpuszczę tak łatwo ;).
  • Odpowiedz
@piotrass007: @Tytanowy:

Ja wstępnie planuję na za dwa lata, choć zobaczy się, bo problem nie jest z kondycją czy organizacją, a czasem wolnym. Chciałbym zrobić szlak zużywając maksymalnie 5-6 dni wolnych. A nawet korzystając ze świąt to będzie jakieś 11 dni na całość z dojazdem, czyli trasa dość hardkorowo, lecz wydaje mi się, że wykonalnie (jak dla mnie, Maćkiem Więckiem nie jestem, ale dwa razy wolniej powinienem dać
  • Odpowiedz