Wpis z mikrobloga

Poraża mnie polska mentalność i tok myślenia. Wrzuciłem na mirko kilka zdjęć nieprawidłowo zaparkowanych aut - i co? Spotkałem się z dezaprobatą, ale nie "drogowego chamstwa" tylko mojej obywatelskiej postawy i "donoszenia" do Straży Miejskiej, a nie "zgłaszania wykroczeń" które zagrażają pieszym chcącym bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.

Straszne jest to, że w Polsce panuje pełna aprobata dla łamania prawa i przepisów, pełno w internecie jest poradników jak nie płacić mandatów i jak wymigać się od kontroli drogowej....

#polskacebula #januszeprawa #boldupy #gorzkiezale #bolandaproblems
  • 50
jakiś idiota zadzwonił kiedyś po straż miejską - byle tylko #!$%@?ć tym którzy mają samochody


@bartoneczek: A to nie jest czasem teren należący np. do spółdzielni mieszkaniowej i bedący droga wewnętrzną? Bo jesli tak to straż miejska nie ma tam nic do gadania w kwestii parkowania samochodów.
@xSQr: Olej to ścierwo, męt społeczny nadający się tylko na nawóz. Głośno drze mordę, ale jest wart mniej niż puszka po piwie na skupie złomu.

Nie powinienem mieć pozwolenia na broń, bo pierwszego dnia wyeliminowałbym kilkanaście takich osób (mam nazwiska i adresy). Zapisz ich i wyeliminuj ze swojego życia. To robactwo które powinno wymrzeć w czasie w którym w naszym kraju zbuduje się to, co na zachodzie jest normą - społeczeństwo