Wpis z mikrobloga

Sklep X-KOM. NIE POLECAM NIKOMU!!! 3 tygodnie, tuż przed samym końcem gwarancji oddałam im laptopa do naprawy, był problem z gniazdem zasilania. Od wczoraj na nowo ten sam problem z tą różnicą że gwarancja skończyła się z początkiem lipca. Poprosiłam kolegę w pracy żeby rzucił okiem co tam świruje i okazuje się, że cwaniaki wcale nie wymieniły mi gniazda zasilania, tylko śrubokrętem wyprostowali druciki, które są znowu powyginane. DZIĘKI X-KOM, ZNOWU NIE MOGĘ KORZYSTAĆ Z KOMPUTERA! #serwispc #xkom
  • 14
@PanDyrektor - Komputer działał przez prawie 2 lata bez zarzutu, niby naprawili i po 3 tyg. ta sama usterka. Nie mam w zwyczaju psuć sobie gniazda zasilania, nie szarpię za kabel zasilania jak debil. @inXe - wtyczkę też im oddałam wtedy do serwisu.
@shido - Końcówka gwarancji i mają na to wy...... . Facet w sklepie nie chciał w ogóle przyjąć, bo "na pewno nie zdążą naprawić przed upływem gwarancji" (było ok, 1.5 tygodnia). Teraz pewnie będą chcieli za to kasę....
@the_Duchess: Z tego co wiem, to producent jest odpowiedzialny za gwarancję. X-kom tylko jest pośrednikiem (zgłasza naprawę do serwisu). Można samemu wysłać laptopa na gwarancję, ja tak miałem z samsungiem. Może wyslałi twojego laptopa do słynnego serwisu regenersis ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@the_Duchess: Okres gwarancji ulega przedłużeniu na czas pobytu sprzętu u gwaranta. To primo. Secundo natomiast ja polecam X-KOM jak najbardziej, bo kupowałem tam sporo elektroniki i zawsze byłem zadowolony. Zarówno ze sprzętu jak i ewentualnych reklamacji.
@the_Duchess: Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy, prześlij więcej szczegółów dotyczących Twojej reklamacji na adres kontakt[at]x-kom.pl. Odnajdziemy Twoją reklamację w systemie i postaramy się wszystko wyjaśnić. :)