Wpis z mikrobloga

Powoli zbliżamy się do końca Tour de France, niebawem zacznie się na Eurosporcie transmisja z przedostatniego, 20 etapu. Teraz można obejrzeć zapowiedź LeMonda. Serdecznie zapraszam! :D

Dzisiejszy etap to indywidualna czasówka. Trasa liczy 54km, jest lekko pagórkowata. Oczywiście już wielu kolarzy ukończyło ten etap - tu możecie zobaczyć wyniki :)

Nie wiem jak Wy, ale ja mocno trzymam kciuki za Panzerwagena i oczywiście za naszego Kwiatka :) Ogólnie super by było jakby Omega zajęła całe podium :)


Planowany koniec tego etapu ok. 17:34

Klasyfikacja generalna:

1. NIBALI

2. PINOT +07'10"

3.. PERAUD +07'23"

4. VALVERDE +07'25"

5. BARDET +09'27"

6. VAN GARDEREN +11'34"

7. MOLLEMA +13'56"

8. TEN DAM +14'15"

9. KONIG +14'37"

10. ZUBELDIA +16'25"

27. KWIATKOWSKI +01H 16'45"

Koszulki:

- żółta - Nibali

- zielona - Sagan

- piżama - Majka

- biała - Pinot

Czerwony numer startowy - Slagter

Z wyścigu zrezygnowało 34 kolarzy

Serdecznie zapraszam na transmisję i oczywiście do dyskusji :)

Wołam też miłośników kolarstwa: @Bunkier @Navrazz @Traviu @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom @szoon @hqvkamil @Bosser @stekelenburg2 @precedens @maciejbo1 @ReeGall @ktostujestdieselem @kam1l @PawelKopko @rooger

#kolarstwo #tdf #tourdefrance
źródło: comment_HRQ3RM1mDFN6v23U1QWed3DOgPgrTFsm.jpg
  • 33
@Aviendha: Bodnar to mocny czasowiec. Pytanie tylko na ile jest zmęczony po całym TdF żeby coś osiągnąć. Ale w drugiej 10 pewnie będzie. ;) W sumie to nie płaska czasówka, a ma 4 górki...

Panzerwagen na pewno podium.
@Traviu: Ale o co ma walczyć? Tylko zwycięstwo się liczy, a po pierwszym pomiarze czasu było już widać, że nie ma szansy przegonić Martina. Jeśli Kwiatkowski będzie chciał wystartować w TdP to nie jest raczej wskazane, żeby jechał tę czasówkę na maxa.
@Mikos: dla siebie. Wiadomo, że jeszcze sporo wysiłku przed nim ale to zawsze sprawdzenie siebie. Na takim odcinku Martina ciężko przebić wiec to nie dziwne ze takie różnice.