Wpis z mikrobloga

Kiedy w końcu przestaniecie wypisywać te brednie?! Zawodowa piłka nożna finansowana jest w 99% z "prywatnych" środków.


@OsgnistyRydwan: krakowski stadion Wisły, jedyne 650 mln zł #!$%@? z budżetu miasta, stadion jest tak piękny i doskonały, że podobno nie chcą na nim grać nawet piłkarze z Wisły. Śmiem twierdzić, że można było lepiej spożytkować te pieniądze.
  • Odpowiedz
a te "prywatne środki" to że niby się biorą skąd? Że niby same się rodzą na grządkach u januszy? Płacisz za to w Biedronce, T-Mobile, Orange , Żywcu, Tyskie itd


@Czytelnik30: LEL. Ktoś tym firmom każe sponsorować sport? Ktoś Ci każe kupować w Biedronkach? Jak mnie bawią wykopowe komuszki błyszczące w dziedzinach ekonomii i wiedzy ogólnej :)
  • Odpowiedz
Kiedy słyszę, że walić tą piłkę, że inwestujmy w siatkówkę etc, to wiem, że jest to takie #!$%@?. Wynika z frustracji, i ja je rozumiem. Ale nadal, jest to #!$%@?. I jak zwykle mamy #!$%@?. Wiecie czemu? Bo prawda jest taka, że poza nielicznymi, ogół narodu i tak najbardziej interesuje się piłką, mamy bardzo wielu kibiców lokalnych drużyn, dzieciaki na boiskach grają w piłkę, ludzie uciekają w kibicowanie zagranicznym klubom i prawie
  • Odpowiedz